• kafa travması geçirmediğini zannediyor ama geçirmiş bence.
  • bu kadıncağızın psikolojisinin sağlıklı olmadığını düşünüyorum ya da öyle olmasını umut ediyorum.

günümüzde asgari ücretle çalışan kadınlar ve hatta çalışmayan kadınlar bile eşinden şiddet gördüğünde evi terk edip sığınma
    evlerine gidebilme cesaretini bulurken ekonomik özgürlüğü olan kadınların bu durumu normal kabul etmesine katlanamıyorum.şu an içinde yaşadığı durum dayak yemesinden bile daha dehşet verici ,çünkü durumu kabullenmiş bunu doğal ve normal karşılıyor. tamamen normalleştirmiş,eşim çok yoğun bir insan zor bir işi var beni terlik yüzünden dövmesini yadırgamıyorum demeye getirmiş..birde bunu afişe ediyor aklı mantığım almıyor..ben dayak yedim sizde yiyin hanımlar sesinizi çıkartmayın koca bu sever de döver de...!! özetle.
  • kol kırılır yen içinde kalır deyip hala röportajla kocanın marifetlerini dünya aleme ifşa ettiğine göre iki ihtimal gördüm ben.

istismar edilen tüm kadınlar gibi kocasından kurtulamayacağına inanıp bunu meşrulaştırmaya uğraşırken güzelce intikam alıyor,
    veya,
    kadıncağız yardım istiyor aslında..
    dr. sheperd'ı yok mu bu adamın, tedaviye zorlasın elemanını..
    belli ki öfke kontrolünden ve kimbilir daha ne tür pskolojik sorunlardan muzdarip cerrah efendi..
  • sabah gazetesindeki röportajında dayaga ragmen boşanmaya karşıyım diyebilen spiker kişisi.
    özet olarak; eşim evlendigimizden beri zaten sinirliydi.son dayagımı kızımın terlik giyme meselesinden yedim. sadece kafa travması gecirmiş olabilecegimden korktum.annemin telkiniyle kocamı affettim. asla evimden ayrılmadım çünkü dogru degildi. kocam esasen çok espirili cok eglencelidir.kol kırılır yen içinde kalır. boşanmaya karşıyım. gercek mutlulugu da 3. cocuktan sonra buldum...
    diyebilen ve bana bu akşamüstü ibretlik bi hal nasıl olur duygusunu yaşatan sarışın bayan..
  • sınıf arkadaşı esra ceyhan'la birlikte 1990 yılında istanbul universitesi iletisim fakultesi gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. okulun hocalarından gazeteci oktay verel'in özel desteği sayesinde bir dönem tercuman gazetesi kadın sayfasında çalışmış, kısa bir süre sonra da televizyon camiasına kolaylıkla dahil olmuştur.
    bazı sınavlarda ikinci kağıda geçmek yasak olduğu halde dördüncü kağıdı isteyip doldurabilen öğrenci olmakla da nam salmıştır. tıpkı esra ceyhan gibi anfilerin hep en ön sıralarında oturmaktan da asla vazgeçmemiştir...
    (bkz: on siradaki kizlarin saclarini birbirine baglamak)
  • türkiye'nin en güzel kadınlarından biri.
    abd'de yaşasaydı daryl hannah işsiz kalırdı.
  • ben de hala dogumdaki kilolarini veremedi saniyordum, megerse hamileymis.
  • büyük aşkların kavgayla başladığına inanıyormuş. böyle kadınlar kafasına vurdukça daha çok aşık oluyor. bu model böyle. aman benden uzak dursun da.
  • kocasından yediği dayağı empati yaparak normal gören, kol kırılır yen içinde kalır anlayışı ile dayağı yedikçe şükreden gülen cemaati'nin de pek bir sevdiği eski sunucu şimdilerin koca dayağı yiyen ev hanımı.

ne denmelidir bilinmez ama allah akıl fikir versindir.

''eşim çok başarılı bir doktor, çok başarılı bir cerrah. tüm cerrahların evlilik hayatı çok kolay gitmiyordur. kolay bir meslek değil çünkü. o stresi yaşayan bir insan eve döndüğünde basit şeyleri büyütebilir de aslında. o empatiyi yapabiliyorum.''

açılaması ile kocasınından dayak yemesini ne güzel normalize etmiştir.

böyle psikolojiye böyle empatiye helal olsundur.
hesabın var mı? giriş yap