şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: limon)
 • arthur antunes coimbra'nin lakabi, brezilyada futbolcular lakaplariyla anildiklari icin isimlerinden biri sanilmaktadir.

  (bkz: arthur antonios coimbra zico)
  (bkz: hatali basliklar)
 • (bkz: ziko)
 • roberto carlos'un shar-pei ırkı köpeğinin adı..
 • block b isimli k-pop grubu'nun lideridir kendisi. çok iyi rap yapar. ilkten biraz g dragon'u andırsada (tarz olarak,tip olarak değil çünkü hiç ama hiç alakaları yok) kendi tarzı vardır. ön yargıdan kurtulup izlemek gerek bence. hele nillili mambo şarkısının başında yaptığı rap süperdir tavsiye ederim dinleyin.
 • cok hos beatler yapan eski block b grubu üyesi, simdilerde solo takilan koreli repci kardesimiz. performansi iyi, tipi sirin, fashion-sense'i iyi, müzik de iyi. daha nolsun.

  https://www.youtube.com/watch?v=zholalll5la
  https://www.youtube.com/watch?v=hyajvwgrjnw bu klip cok trippy - ekstra puan
  https://www.youtube.com/watch?v=p2rlb-rryes
  https://www.youtube.com/watch?v=ohspvsgxfhy klip cok estetik (hotline bling gibi ama nonbarzo) ve rep kismina gecisteki arkaplan müzik cok iyi
 • fenerbahçe nin yeni hocası.
 • bu ay sonu askere gidecek olması beni an itibariyle depresyona soktu. 2 yıl kim bekleyecek lan. ayrıca 20 yaşında askere gidersin biter arkadaş. 28 yaşında asker mi olur?... hatta koreye göre 29 yaşında yanii. neyse. son çıkardığı no you can't şarkısını dinleyin. bir de day şarkısını tavsiye ederim.
 • kendisini çok sevdiğim eski block b üyesi. ama şu golden phone olayıyla beni iyice kıllandırıyor kendisi. hayır bir de sessiz sedasız gitti askere, koreliler bir olayın patlayacağını düşünüyor ama hayırlısı. fazla pann ve naver'dan çöktü benim de bünye.
 • golden phone olayı ile alakası olmadığı halde olayın içine inatla çekmeye çalışıyorlar. suçu olmadığı halde özür diledi ve saçlarını kazıttı. olayı araştıran gazeteci bile iki kez zico'nun olayla gram alakası olmadığını söyledi. daha ne yazılması lazım ki bu çocuk aklansın. herif konser sonrası bile after partylere katılmayıp stüdyo'da soluğu alan işkolik manyağın(!) teki. sırf bir kez rehbere baktı diye videoları da gördü demek ruh hastalığıdır. zico uzaktan yakuza gibi gözüktüğü için her haltı bekliyorlar ondan. oysaki bir kaç röportajını izlemiş olsalar nasıl birisi olduğunu görecekler. tüm bu açıklamaları yazınca da birileri çıkıp diyor ki "ee tek skandalı bu değil amaa"
  ergen yıllarında şarkısında n kelimesini kullandığı için ırkçı oldu. bunun için de özür diledi. ırkçı olsa klibinde oynatmaz, tshirtlerini giymez ve onlarla bir araya gelip çalışmalar yapmaz. sonra bir şarkısında f'le başlayan bir kelime kullandı diye homofobik yaptılar. kelimeyi cımbızla çektiler pireyi deve yaptılar. onun içinde özür diledi. ki dilemesine gerek olmadığı halde. sonra yine bir şarkısında bazı tip kadınlar için söylediği sözleri genelleme yapıp tüm kadınlara söyledi diye yaydılar. neymiş zico cinsiyetçiymiş. hahaha ırkçı, homofobik ve cinsiyetçi. başka? adam katıldığı programda oyun esnasında yere düşen kadına kimse elini uzatmazken o elini uzatıp ayağa kaldırıyor. annesinin resmini kalbinin üstüne dövme yaptırmış bir insan. koredeki çoğu kadın idol bile onun arkasında. golden phone olayında bile ona destek çıktılar. şimdi askerdeyken bile arkasından atıp tutuyorlar aynı olayları ısıtıp ısıtıp. hep ordan burdan duyma yarım, eksik, doldurma bilgilerle "zico çok problemiic"

  bighit şirketi zico'nun şirketini satın alacak haberleri çıktı bunlar yine hortladı. bts'in adı kirlenecek de zico ile bts aynı şirkette olamaz da. bts evet başarılı bir grup ama zico ile kıyaslanamaz. önce bunu anlayın. zico bir idol değil prodüktör, söz yazarı, rapper ve bir ceo. zamanında yg'nin bile peşinde koştuğu, jay park'ın bile iş birliği teklif ettiği bir sanatçı. şimdi de çok değer verdiğiniz bts'in şirketinin hedefinde. umarım o haberler doğru değildir ve umarım koz her yönden koz olarak kalır. eğer zico bu anlaşmaya okey verdiyse bir bildiği vardır diyorum. çünkü koz için çok çabaladı ve önüne gelen bütün teklifleri elinin tersiyle itti. şimdi buna tamam dediyse demek ki gerekiyor. işin garip yanı adam askerdeyken çıkıyor bu haberler. işin aslını öğrenemiyoruz. neyse uzun lafın kısası konuşmadan önce araştırın ve dinleyin.

  edit: psikopatkoala aç kıçınla dalga geç ::)