• yanlış anlamadıysam az önce kendisinin güzelliğinden dem vuran beyaz'a "ama beni kaçırdın" diyen hatun. beyaz da gülümseyip iki kelime ederek geçiştirdi. bir mazileri olmuş gibi geliyor bana.
  • bir tuhaf kadın. kendisini ne zaman bir programda görsem jennifer lopez'e benzetilmesi hakkındaki düşünceleri soruluyor. her seferinde de bu benzetmeden sıkıldığını belirtiyor. ama gördüğüm bazı klipleri apaçık bir şekilde jennifer lopez özentisi. bu sebeple bıraksın bu sıkılgan tavırları.

bu arada bu benzetmeyi yapabilenleri de ayrıca tebrik ediyorum buradan.
  • jennifer lopez olmayı yeğleyen, kapak tasarımından tutun makyajına kadar onu taklit eden, seksi sandığı saçma surat ifadesine dayanamadığım, sesini güzel bulduğum ancak görüntüsünü görmek istemediğim zattır kendileri. beyaz'a çıktığı her programda kıyafetlerindeki dekoltelerin artıyor oluşu dikkatimi çekmiş olup, her an üzerinden düşecekmiş gibi duran sarı elbisesine dayanamadığım için kanal değiştirmişliğim bile vardır.
  • göğüsleri silikonludur.
  • canlı performansı izlenmeye değer şarkıcı. çok laf kalabalığı yapmadan çatır çatır, ardarda söylüyor, hem de doğru söylüyor, sahneye de gayet hakim. insanlarda olabilecek önyargıları yer ile yeksan edebilecek kadar kuvvetli sahnede.
  • rüyâ isimli klibini baby i love u'nun karbon kopyası biçiminde çekmesine karşın hâlâ jennifer lopez'e benzemeye çalışmadığını ve bu benzerliği öne sürenlere kızdığını iddia ediyorsa ya yönetmeni tarafından fenâ kafalanmıştır ya da kimsenin bu klibi görmediğini sanıp kafalamaya çalışıyordur.

yemezler.
  • biraz önce bir arkadaşım facebookda kendisinin hayranı olmuş. dedim bir fotoğraflarına bakayım ve 15-20 fotoğraf sonunda sonucu açıklıyorum; buji meme yapmış. ağırlık yapıyor olsa gerek.
  • üç yıl önce gayrettepe'de bir gazinoda bana ağzını-burnunu kıvırmış bağyan. efendi efendi oturan benim artık ne yamuğumu gördüyse.

edit: bana bu entryi yazdıran sebebleri tekrar düşündüm, kadın alt tarafı bana bakıp bakıp ağız-burun kıvırdıktan sonra arkasına dönüp şarkısını söylemeye devam etmişti. ama ben de nasıl bir travmaya yol açtıysa bu hareketi bir daha fasıla, tavernaya gidemez oldum. kendimi rock barlara, clublara vurdum.
  • hande* ve demet'in* ablası gibidir gözümde.
  • son video klibi bize yeter'de kamerayla sevişen bir çeşit şarkıcıdır.
hesabın var mı? giriş yap