şükela:  tümü | bugün
  • antalya'daki tüm hayvanseverlerin ezberlemesi gereken plaka. mümkünse bu plaka sokaklara asılsın.
  • orospu çocuğudur. itlaf edilmelidir.
  • antalya'da yol kenarında oturan köpeklerin üzerine doğru arabasını sürüp bir köpeğin başının teker altında kalıp ezilmesine sebep olan sürücünün plakasıdır. şerefsizin önde gidenidir.

edit: bir yazar arkadaşın ricası üzerine hakaret hafifletildi.
  • aracının arkasına bağlanıp konyaaltına kadar sürüklenmesi gereken sürücünün araç plakasıdır.

ordan da bir kemer-kaş yapar mıyız? yaparız lan.
  • antalya'da bir canlının ölümüne neden olan araç.
    cümlenin içinde sövgü mevcut.
  • umarim ve dua ederim ki cok agir bir trafik kazasi yapar, aracin icinde ezilir ve agir agir bekler caninin cikmasini. evet nefret doluyum bu yaratiklara artik. eskinin sulu zirtlak humanistiydim bu hale geldim...
  • boyundan aşağısının felç kalmasını dilediğim orospu çocuğunun kullandığı aracın plakasıdır. bok içinde ölürsün umarım.
  • tez zamanda ölmesini dilediğim bir insanın(!) kullandığı aracın plakası. antalyalı vatandaşların kendisiyle layık olduğu şekilde ilgilenmelerini bekliyorum.
  • yakin zamanda istanbul'a gelecegini umdugum; beyin fukarasi, insanliktan nasibini almayan, katil orospu cocugunun kullandigi arabanin plakasidir.

allah askina gel ya seni burda bakayim hangi tumsekten geciriyorlar.

siktigimin hayvan katilleri.
  • bir adet orospu evladının kullandığı arabanın plakasıdır.

umuyorum antalyalı birkaç genç arkadaş toplanır ve bu herifi bir köşede kıstırıp ağzından kan fışkırıncaya kadar döver ve hatta videoya bile alırlar da izleriz buradan.

başka türlüsü kimseyi mutlu edemez.