*

• arkadaş benim şansıma mıdır nedir,ne zaman nba bahsi yapsam elde avuçta ne varsa kıbrıs'a,malta'ya,letonya'ya falan bırakıp tuta tuta geri dönüyorum.

5.5 handikapa güvenemedim sadece chicago kazanıra koydum bütün kasayı, chicago'nun havasıysa "uzanmışım kumsala hawks damlar içime" modunda.

chicagonun uzun süre sonra beynine beynine yediği maç.

e bize de tasası düştü anasını satayım.
  • bulls'un gsw'den sonra ikinci mağlubiyetini tadacağı maç. üçüncü periyot 62-85 atlanta lehine. radmanovic 5/5, joe johnson 2/2 üçlük isabetiyle oynuyor. atlanta takım olarak sadece 1 üçlük kaçırdı.
    rose 3/13 isabet oranıyla yerlerde takılıyor.
  • rose +/- value da -41 i gördü bi ara.
    dahası 3. periyot yeni bitti. söyleyecek söz olmaz bu maçta artık.
  • bitime 6 dakika kala atlanta'nın 75-97 önde götürdüğü maç
  • fantasy ligde takımıma kattığın josh smith'in çılgın attığı maç. wade'i alarak kariyerine vurduğum baltadan sonra en azından kader bana josh konusunda gülmekte. josh smith denen adamın potansiyelinin zaten yüksek olduğu aşikar. oyunun her yönünde oynayabilmesi çok önemli. mental olarak kendini oyuna verme konusunda da istikrar sağlarsa bir kaç basamak yükseldiğini izlemek hiç de şaşırtıcı olmaz.
  • aldığı paranın hakkını veremeyen yeteneksiz chicago bulls oyuncularını gözler önüne seren karşılaşmadır.
    chicago ilk 5'ini toplasan, bench oyuncularının herhangi biri bile etmiyor!
    rose'a seslenmek istiyorum özellikle. o mvp ödülün var ya... al onu da evinin güvenli bir yerinde sakla, bir bulursam...!!!

dipnot: evet, kuponumu yatırdı yeteneksizler!
  • atlanta'nın maç kopana kadar 9/10 üçlük ile oynadığı müsabaka.
hesabın var mı? giriş yap