10921 entry daha
  • ahbabı ilber'in cumhuriyete sövenlerle aynı yerde bulunmasına, celal çevrecilere zır cahil diye hakaret etmesine karşı sessiz kalır ama bunun dışında cesur gazeteci,sözünün eri. yılmaz, satın alınamaz, pırıl..
  • kendisini eleştiririm, eleştirmeye devam edeceğim. işine geleni sıvamasından bağımsız memlekete en önemli hizmetlerinden biri teke tek özel ve teke tek bilim programlarıdır. keşke arşivi kendi alıp kendi yayınlasaymış ama olsun yine de habertürk bir yayınlıyor, bir kaldırıyor bir şeyler oluyor. açar açar hala izlerim defalarca cumhuriyetin hem bilim, hem siyasi alanda yaşayan en önemli figürlerini bize izletme fırsatı tanıdı allah kendisinden razı olsun. semavi eyice'yi gördük dünya gözüyle sayesinde, reha oğuz türkkan'ı, varlık vergisini cahit kayra'dan dinledik sayesinde. hiç bir gazetecinin yapmadığı bir hizmeti yapmıştır bu pek fazla tartışmaya açık değil. ancak gelelim sıvama konusuna feyza altun'u sıvamış bu seferde. suçunu değil feyzayı sıvamasına sinirlendim yoksa suç unsuru teşkil eden durum hakkında açıklamaları doğru. şevki ayısı alınmıyorken, feyza niye alınıyor sorusu çok doğru bir soru? benim anlamadığım beğendiğim bir hukukçu diyor feyza altun için. gözünü seveyim fatih altaylı vj beyinli ve lügatlı feyza'yı nasıl hukukçu kabul ediyorsun? feyza altun "benim için ne diliyorsan allah 10 katını sana versin" tadında sosyal medya zırtosu. büyük ihtimalle acun'un surivivor'ına katılsa kariyerinde zirve yapacaktı. sıvama insanları eleştiremiyorsun, sıvama bari.
hesabın var mı? giriş yap