• rezalet gibi rezalettir. bankaların en az dolandırıcılar kadar suçlu olduğunı gösteren vahim olaydır. işin peşini kesinlikle bırakmamak lazım. başlığın güncel kalması için takipçisi olacağım. büyük geçmiş olsun dediğimdir.
  • harbi rezalettir. altın alıp babaannem gibi evin kuytusuda saklayacağım bundan sonra. bankadan daha güvenli olacağına eminim.
  • böyle rezalet entrylerini okuyup okuyup kin doluyorum yeminle.
  • her hesabımızı karta bağlamamamızı bize öğütleyen rezalet. tabii önce akbank'tan uzak duruyoruz. türkiye'de bundan daha kötü bir banka yok. tavsiyem daha çok yabancıların sahip olduğu bankalarla çalışmak. bizim kadar çürümemiş oluyorlar.
  • (bkz: #51279226)
  • akbankla ilişkimi iyiki kesimişim derdirten rezalettir.
  • başıma ziraat bankası versiyonu gelmiş rezalettir.
    benim yaşadığım olayın tek farkı iki saat arayla farklı iki şehirden para çekilmesine rağmen bankam bunu bana bildirmemisti.miktar hemen hemen aynıydı ve sıfır ilgi gosterilmesi zaten aynı. ne zaman bankaya da dava açtım o zaman ilgilenmeye başladı arkadaşlar ve 3 ay sonra paramı alabildim.umarım en kısa zamanda parana kavusursun.
  • bu atmlerin kamera kayıtları olmuyor mu.. siz çekmiş olmayasınız demek yerine gün ve saat takibi ile o an parayı kimin nasıl çektiği gayet kolay tespit edilebilir.. sonra da "siz çekmiş olmayasınız" diyen dallamanın eline verilir kimin çektiği..

ayıp ulan.
  • "ne rezaletleri rezalet başlığı açmamışsınız ki bir daha açın"

ben olsam oradaki güvenlik kameralarını götünüze sokun derdim
  • akbanktaki bütün paramı bir başka bankaya aktarma talimatı verdim yazılanları okuduktan sonra.

daha fazla insana ulaşsın, paylaşmadan geçmeyelim.
hesabın var mı? giriş yap