• mevsiminde meyve sebze satın alıp, soğuk hava deposunda bekletip sezon sonunda satıp ciddi para kazanılabilir. hem de minimum riskle. yatırım tavsiyesi değildir.
  • baştan diyim ytd..300bin eregl, 300bin vesbe, 300bin frotoya koy babayiğit..100bin nakitte kalsın..düşen hisse olursa ekleme yaparsın minnak minnak..seneye bu zaman bidaha konuşalım..temmettülerle tekrardan hisse alınacak..
  • para, cümleyi tamamlamaya bile yetmemiş. *

ilginç bir cümle.
  • kaç sıfır var okuyamadım bile.. :(

şimdi okudum.
    türkiyede yarım daire falan alırsın, ortalama bi arabanın sıfırını alırsın, altın ya da döviz alırsan eğer müdahele ederler göt gibi ortada kalırsın.. bişey yapmazsan yarın bi bakarsın elinde 500 bin kağıdın kalır. gün be gün yarılanma süresiyle başbaşa kalırsın.
    ha bu arada bunların hepsini değil, tek birini yapabilirsin.

edit: abartmaya bayılıyorsunuz demiş arkadaş, 1m altına gayet güzel evler varmış, arkadaşlar, o 1milyon altı güzel evler, o güzel atlara bindiler gittiler..
    mesajda belirttiğim gibi,
    geçen yıl 450 bin lira olan evi alamadığımız için, aynı semtte, aynı düzeyde (ortalama altı) bi evi 1.5 - 2 milyona satıyorlar.
    sen neden abartmıyorsun sorun orada?
  • yani evet, cümleyi tamamlamaya bile yetmemiş
  • kağıt toplama merkezi açardım, yetmezse ortak olurdum. güzel para basıyor orası

ya da villalık arsa alırdım.
  • faize koyar faizi yerim abi, çalışmam bi süre. o süreçde de freelance iş kovalamaya devam ederim. sonrası, rabbisi bilir.
  • hiç bir bok yapamazsın. ev bile alamazsın. anca araba alırsın. o da bende var zaten. kimisi vatandaşlık demiş. agacım 1m tl yi dövize bir çevirin nolur.
  • finansal ve borsa konusunda bilginiz yok ise en mantıklısı faize yatırmaktır. para eriyor diyorsanız kur korumalıya girersiniz. 1 milyon için mevduat faiz oranları 15-17 bin arasında değişir, banka müdürü ya da oradaki bir temsilci ile konuşup faiz pazarlığı yapabilirsiniz.
  • 60.000 dolar at kenara. artan 60 dolarla da yemek yersin. şaka gibi, bu ülkede milyoner olmak sadece 60.000 dolar...
hesabın var mı? giriş yap