• bereket sigorta rezaletinin anlatıldığı başlıktır.
  • "prim ücreti toplayıp toplayıp, hiç sigorta ödemesi yapmazsan iyi kar edersin ha" diye düşünen bir uyanık kişinin açtığı sigorta şirketi muhtemelen.

bir sigorta şirketinin iyi mi kötü mü olduğu tamamen kaza vb anlardaki tutumlarıyla ölçülür. diğer zamanlarda ilişki sadece sizin para vermeniz üzerine kurulu olduğu için zaten anlayamazsınız.

o yüzden sigorta şirketlerinde diğer şirketlerden farklı olarak, karar verirken mutlaka daha önce bu şirketle çalışan insanların tecrübelerinden faydalanmanız gerekir. mesela ben sigorta şirketi seçimimi tamamen ekşisözlük gibi ortamlardaki insanların tecrübelerinden oluşturuyorum.

daha önceki postlardan sompo japon'u listemden silmiştim, bereket de gitmiş oldu. fiyat alırken şu şu firmalar hariç diye sayarsanız acentenize daha faydalı olacaktır.
  • amk bereket sigorta isminde bile hayir yok guvenip nasil sigorta yaptirdin?? sektorde 20 tane duzgun firma var , bereket , ya nasip ya kismet , elhamdurullah bu gibi isimlerden uzak durun.
  • sirket belli ki bereketsiz bi yil gecirmis kardes, yalan olmus police falan.. gecmis olsun! ama umidini kaybetme.. 7 yil bereketsizligin sonrasinda bir bolluk da gelebilir.. (durumum yoktu pek okuyamadim sikayeti gerci)
  • böyle rezalet olmaz bereket sigorta mıdır nedir ve onun bağlı olduğu hiçbir ortaklı acente veya kuruluş kullanmayın. iyi ki denk geldim bu başlığa.

edit: firmayı boşuna linç ettirmiş bize özür dilese bari. desene bize gerçeği gizlemeye çalıştım diye üç beş gönderir toplardık tamir parasını hayret .
  • ucuz etin yahnisi konulu sigorta firması diyecem ama ortada ucuz et'de yok. rezalet gibi rezalettir.
    kasko yaptırırken o iyi bir firma ile arada oynayan bin tl fiyat farkı varya, işte o bin tl yazarsan burada rezalet başlığı açabilme, değilsen avukata beş bin ödeme farkı aslında.
  • uzun zamandir boyle lezzetli rezalet okumamistim. puanim 10
    bereket sigortadan bundan sonra uzak duracagim.
    5tl - 10tl fazla verip adam gibi sigorta firmasiyla calisirim.
  • adında hayır olmayan, 100 metreden siyasal islam kokan şirket. bir de ihlas vardı.
  • bereket sigorta diye bir sigorta şirketinin varlığından haberdar olduğumuz rezalet.
hesabın var mı? giriş yap