• bir akpli olmayarak söyleyeyim ki ''kesin akp'nin işidir, mit'in parmağı var'' demek ne kadar dezenformasyonsa bu da o kadar dezenformasyon.

neden?
    çünkü ikisi de dezenformasyon. kimse demiyor ki o kadar insan öldü vay amk. herkes kendi siyasi çıkarının kavgasında.

dezenformasyon ne demek?
    yanlış veya doğruluğu kesin olmayan bilgiler ile ortalığın anasını sikmek, insanları yanlış yönlendirmek demek.
    şu aşamada bunu kim yaptı bilebilir miyiz? bilemeyiz. bu durumda her konuşma dezenformasyondan öteye gitmez.

ama bunu sadece hdp'ye mal edenlerin üstüne yüklemek de tam anlamıyla bir ikiyüzlülüktür.

neyse herkes seçim öncesi kendini aklamaya çalışıyor. 30 ölü var, umursayan olduğunu düşünmüyorum.
  • onu bunu bilmiyorum da, mitingi düzenleyen stk lardan eğitim-sen'e üye olan öğretmenler için terörist kastı yapan ne kadar götoş varsa, alayının amk ben.
  • ağır mesai koşulları ile alakalı bir mevzu.

10 ekim 2015 akp'de trollerin izinlerinin iptalinin yol açtığı sonuçlardan biri.

.
  • yapacakları dezeformasyon için kendilerine oluk oluk para akıtılan omurgasız insanların prim usulü çalıştığının göstergesidir.
  • o saray soytarılarının sıfatını sikeyim. sıkıysa açık kimlikleri ile yazsınlar. işte o bombayı patlatan şerefsizler gibisiniz. korkak, alçak, namuzsuz.

o savunduğunuz saray size girsin, ancak o büyüklükteki bir şey alabilirsiniz.
  • aşağıların aşağısı aktrollerin bu ülkeye ve bu ülkenin insanlarına karşı yaptıkları kötülük umuyorum bir gün hem kendilerinden hem de onlara bu alanı açıp, yön verenlerin burnundan gelir.

tanıım: insanlar ölürken klavye başında propaganda peşinde koşturan aktrollerin bugün gösterdikleri performans.
  • az değillerdir. bunlara çanak tutan ve sözlükte artık çoğunluk haline gelmiş olan şuursuz, vasat, faşist güruhla birlikte dezenformasyonda çığır açmaktalar.
  • sözlüğün acilen maaşlı trollere karşı önlem alması gereken dezenformasyondur.
  • çağlayan'da savccı rehin alındıgında da, anında "cehape zihniyeti" diye başlayan güruhun yaptıgı dezenformasyondur.
  • devletin resmi aciklamalariyla isid tarafindan yapildigi bilinen, faillerin biri canli bomba olarak olmus, digeri de halen isid uyesi olup cezaevinde olan diyarbakir hdp mitingi bombalamasi ve suruc katliami'ni da sanki hdp kendisi yapmis gibi bir hava yaratmak uzerine kuruludur.

belli ki merkezden gelen bir emirle tum aktroller ve kendilerini farkli kimlikte gosteren (mhp'li, ulkucu, kemalist vs) tetikciler, ayni anda dugmesine basilmis gibi saldirganlarin kimlikleri bilinen, isid saldirilarini hdp'ye yikip son saldirinin da bunun devami oldugunu iddia etmislerdir. dehsetli bir manipulasyon cabasiyla karsi karsiyayiz. ancak bunlar beyhude cabalar. sonunuz geldi ve tum yaptiklarinizin hesabini vereceksiniz.

http://www.diken.com.tr/…mdi-aklinda-ne-var-sapsik/
hesabın var mı? giriş yap