belkigelmezyarin

  • 4780
  • 97
  • 12
  • 3
  • bugün

2014 kobani çatışmaları

nereden bakarsanız bakın iki yüzlü insanlar görüyorsunuz.
neymiş türkiye kobane'ye yardım etsin, türkiye pkk'ya silah versin, türkiye destek çıksın.
ağrı'da mahkeme kuran ben miydim? hakkari'yi, digor'u kurtarılmış bölge ilan eden ben miydim? gecenin bir yarısı kalleşçe karakollara saldıran, onlarca yüzlerce askeri şehit eden ben miydim? kimseden izin almadan terörist heykeli diken, sonra da o heykel yıkılırken askere saldırıp şehit eden ben miydim? mersin'de tren çarpıp öldüğünde biri sırf bu yüzden polise saldıran ben miydim? van'da deprem olduğunda kalbimizden geçerek oradaki insanlara yardım yaptığımızda ''bizi 7.bilmem kaç yıkamadı, tc mi yıkacak'' diye pankart açan ben miydim? her 2 kelimemden 3'ü kürdistan, kürt toprakları diye diye ülkeyi bölmeye çalışan ben miydim? köyleri basıp kundaktaki bebekleri öldüren ben miydim? senin devletin diyen ben miydim ulan?

siz nasıl iki yüzlüsünüz de şimdi türkiye gelsin yardım etsin diyorsunuz. çözüm süreci biter diyorsunuz. gelsin benim nöbet tutan abimi öldürsün, babamı yaralasın, arkadaşlarımı bir gece pusuda vursun diye mi yardım edeceğim pkk'ya? ondan mı silah vereceğim?

yalancı çoban gibi. ota boka mağdur rolü yapanlar gerçekten mağdur olunca yardım edeni çıkmıyor. öldürdüğünüz, kıydığınız onca cana sayın. yeyip bitirin birbirinizi.

0.

devamını okuyayım »
26.09.2014 15:32