• rezalet sahibi yazarın merkez ile görüşüp bu fotoğraftakilerin ne olduğunu öğrenmesi ve rezalet konusuna editlemesini rica ediyorum.

keşke köfteyi çöpe atmak yerine alıp saklasaydı. restoranın başını ciddi derde sokabilecek bir durum olmuş. son derece iğrenç görünüyor.
  • bu ne amk midem kalktı. insan uyarı koyar hassas mideliler açmasın falan diye.
  • rezalet midir bilemem ama caps'teki standart burger king köftesidir. istediğiniz şubesine gidip bakabilirsiniz hepsi aynı.

bir de şu var: dondurulmuş köfteyi çıkarıp yüksek ateşe koyduğunuzda üzerinde kahverengi sulanma gibi bir şey oluyor. o mereti köfteler ayırabiliyorsunuz. ayırmazsanız caps'teki gibi köftenin üzerinde kalıyor. bunlarda benek benek olmuş. o şey nedir veya neden öyle oluyor bilmiyorum ama köfte donmuş olduğundan olabilir.
  • hadi tweeter bunu trend topic yapsin yiyorsa... bu tahminim soya filizlerinin kabugu. yada yari pismis eti donduruyorlar kabarcik olarak donuyor isitince boyle oluyor. her ne ise iyi bisey degil. herkes biliyor yanlis oldugunu hatta bunun adina mars surface diyorlar . ama kimsr bisey diyemiyor. benim agirima giden durum bunun patronlari avuclarini sivazliya sivazliya geliiiin kucagima diyor. insanlarda akin akin gidiyor. aslinda insan sagligi a coook agir bir darbe. trafik terorunden bile agir. sagligin egitimin gidemedigi noktalara ulasiyor bu firmalar. bunlarla savasilmali
  • evet böyle olduğunu ben de görmüştüm. oraya özel olduğunu sanmıyorum, çoğu yerde belki hepsinde böyle köfteler.
  • bu olaydan daha rezili ise şudur;

geçenlerde burger king'den aldığım hamburger'in eti tam olarak böyle görünüyordu ve hiç aldırmadan yedim...

daha rezili ise bu bilgiyi zihnim silmiş, görseli görünce aklıma geldi "aaa benim de hamburgerim böyleydi" dedim.

midem de birgün benim adıma rezalet başlığı açacak bu sözlüğe diye korkuyorum *
  • veganlar bu fotoyu kampanyalarinda kullansalar eminim birçok insan et yemeyi birakir. bu nasil bir görüntüdür. bir daha whopper yiyemem herhalde.
  • tripofobi azdıran görüntülere sebep olmuş rezalettir. şahsen şu an mahvolmuş durumdayım.

burger kingi iyi bilirdik..
  • süt mısırıyla marine etmişler galiba. ben çürümüş süt mısırına benzettim
  • rezalet gibi rezalet. alt tarafı hamburger köftesi yapacaksınız amk. tadı desen yok, görüntü desen korku filmi. orta karar menüler olmuş 25tl onun yerine gidin köşede at etli döner yiyin. en azından mahalle esnafından zehirlenin.
hesabın var mı? giriş yap