• bunlar yakında uber’in türkiye’den çekilmesini sağlayacaklar, geliyor
  • yazdım yazdım sildim ne küfretsem bilemedim. en temizi şu galiba, (bkz: orospu çocuğu taksici). istediğiniz kadar korku salmaya çalışın amk çomarları. halk sizin ne sikim olduğunuzu çok iyi biliyor.
  • sarı terör iş başında dedirten haberdir. bu sabah işe gelirken önüme kıran ve kornaya bastığım zaman da bana el kol hareketi çeken taksici geldi aklıma. gerçi o dersini aldı o ayrı mesele.

iki türk bir araya gelince devlet kurar derler ya bunlar da bir araya gelince kendilerini bir bok zannediyor.

son sözüm

(bkz: sarı teröre hayır)
  • 10 tane yaratık, 1 adama saldırıyorlar. uber bu ülkeden gitse, ben asla taksiye binmem. canımı emanet edeceğim, evimi öğrenecek, işimi öğrenecek ve neler yapabilirin garantisi yok. sorunu düzeltmek yerine daha da saldırganlaşıyorlar.
  • acaba bizden sonra mi oldu dedigim basliga girince baska bir yerde oldugunu ogrendigim olay dun gece arkadasimla nisantasinin gobeginde house cafe nin onunde uber bekliyoruz tam onumuzde yaya yolunda taksi parketti ve aractan indi diger taksicilerin yanina gecti o sirada bizim uber geldi adama etmedikleri hakaret kufur kalmadi. ya siz nasil malsiniz ben artik o taksiye nasil bineyim? 2 tane kadinin yaninda yapiyorsunuz bir de bu hareketi hakkaten bu kadar beyinsizlik olmaz ya
  • duyulmadı bir daha hepbirlikte yüksek sesle;

(bkz: orospu çocuğu taksici)
  • kudurun, taksi kullanmıyoruz kullandırtmıyoruz
  • taksici denetimleri sıkılaştırılmalı. milletvekilleri über'e sallayacağına bu taksi teröristlerini elemek için yasa tasarıları ve düzenlemeler üzerinde çalışmalı.
  • insanların neden uber i tercih ettiğini anlamamızı sağlayan yavşak, güvenilmez,cani taksiciler
hesabın var mı? giriş yap