• twitter da trend olan ve gurbetçilerimizin ağır vergilerle ezilen halka destek olmaları ve vatana duydukları sevgi ve vefa için 1 kerelikten bir şey olmaz diyerek 1000 euro vefa vergisi vermelerini istiyor halk.

ben gurbetçilerin itiraz bile etmeden ödeyeceklerini düşünüyorum vatan millet aşkı için.

edit: amerika da vatandaşları için nerede yaşadıklarına bakmadan gelirlerinin hepsini beyan etmelerini zorun kılıp vergi beyannamesi düzenliyormuş, neden olmasın...
  • min 1000 euro olup daha fazla destek olana engel olmayalım açalım vatanı seven kardeşlerimizin önünü
  • sonuna kadar desteklediğim, yılda 1 olmasını isteyeceğim vergi.

1 eurosunu 30 liradan bozdurup “tükiya çhok guzel” diyen başta alamancılar olmak üzere alayına layıktır. itirazı olan çıksın vatandaşlıktan, yaşadığı yerin vatandaşlığı ile devam etsin.
  • (bkz: reis vergisi)

hadi bakalım kurulu düzeni olup bozmak istemeyen gurbetçiler pamuk eller cebe.. siz soktunuz siz çıkartın biraz da..
  • bana kalırsa yurt dışı oy verme vergisi adı altında vergi alınsın 1000 euroyu ödeyen oyunu kime istiyorsa versin. bak nasıl düzeliyor herşey.
  • ülkeye girişlerinde alınması gereken vergidir.

yok öyle hem oy kullanayım her vergi vermeyeyim.

içeride ücretsiz iki bira kuponu veririz.

elit plus + turist ayrıcalıklarından yararlanırlar.

şöyle ki devlet bir kart çıkarır bunlara o kartla müzelere, doğal parklara ücretsiz girerler.

acil sağlık hizmeti, toplu taşıma araçları ücretsiz olabilir. anlaşmalı işletmelerde % 25'e varan indirim
  • ödemeyecek meşhur almancı yerlilerin ülkeye yaz tatillerinde alınmamaları gerekir.
  • her ay alınmalı:)
  • bir yerde okumuştum anında yabancı pasaport ya da kimlikle giriş yaparak ben türk değilim moduna girerler.
    şakası bile güzel ama maalesef ki asla olmayacak hayali vergidir.
  • kesinlikle yasalaşması lazım
    burda yaşamadığı halde yaşayanların kaderini belirleyen oyu veriyorsan

her geldiğinde vatan millet edebiyatı yapıyorsan bizimkinin yanında sadaka bile sayılmayacak bir katkı olsun.
    biz artan arşa çıkan vergileri yılın her günü öderken siz senede bir öderseniz ne olacak ki
hesabın var mı? giriş yap