• galatasaraylıların kek kalıbına girdikleri tören. içi dolu fıçıcık olmuş koskoca camia.
  • 50bin kişilik statta yapılan ancak taraftarın alınmadığı tören.
  • 19 mayıs gösterileri provası gibi lan. kimse yok dağa taşa bişiler okuyorlar, acayip acayip şekillerin içine giriyorlar asflıujhfsdaklsadjf...
  • sanırım uzun yıllar efsane olacak ve bol malzeme verecek yıldız şeklinde kalıba giren tipler fotoğrafının çekildiği etkinlik.
  • denişikliktir...
  • kimse bunlara demiyor mu "geçen yıl şampiyon olunsaydı 4. yıldız alınacaktı". bir yıl gecikmeli yapılan rezalet ötesi tören. galatasaray'a çok yakışmıştır.
  • allah kahretmesin, biz galatasaraylılar böyle bir rezillik daha yaşayamayız zannımca. seremoni falan tamam ilkokul seviyesinde anladım da futbolcuları sezon başından beri maruz bıraktıkları dördüncü yıldız baskısı ne olacak onu çok merak ediyorum. lan sezon sonunda fenerbahçe şampiyon olursa bu yıldızın kolları kime girecek? hiç düşünmeyin bunları, bravo!
  • sneijder'ın "ben nerdeyim" bakışına dikkat.

-nerde olacan, kalbimizdesin.
  • (bkz: galatasarayın 11 eylülü)

teröristlerce gerçekleştirilmiş olabilir dış mihraktır mutlaka.
  • bu tip konuşmalarda basın mensubu azarlayan , kendi taraftarına ''pavalı köpekler'' diye hitap eden kulüp başkanlarına alışmış şikeci kulüp taraftarlarının yadırgadığı tören.

dediğim gibi birileri taraftarına ''pavalı köpekler'' diye hitap ederken, ünal başkan konuşmasını ''yıldız sensin'' diyerek taraftarına seslenerek bitirmiştir. fark var!

link
hesabın var mı? giriş yap