• ey çapsız ülkücü yamağı, sokak serserisi, kalın kafan almayabilir ama yine de söyleyeyim orada imzası olanların tek derdi devleti bir savaş aygıtı haline getirip, kendi yurttaşına karşı orantısız, geri dönülmez şiddet uygulatılmasıdır.bildirinin amacının 40 senedir, senden hallice politikacılar,bürokratlar tarafından uygulanan savaş yönteminin ''pkk halktır''a dönüştüğünü görmediğinizi ortaya koymaktır. kürdistan'nın gazzeleştiği, türkiye'nin ise terör devleti haline geldiğini ifşa etmeye çalışmaktır.

haa tehtidlerine gelecek olursak; azdan az gider çoktan çok. başını secdeden kaldırma, duanı eksik etme bu hükümetten ( devletten değil), yoksa sonun fenaa be reisss...
  • mafya bozuntusunun ülkenin akademisyenlerine ve aydınlarını tehdit etmesidir. bu ülke neden böyle boktan olduğunun göstergesidir.
  • tolkien defalarca söylemiştir, orta dünyadaki hiç bir ırkı, yaşadığımız dünyadaki ırklardan esinlenerek yaratmadım diye, alegori' den nefret ederim diye. elbet yaşadığı şeyler, savaş anıları, çocukluğu vs etkili olmuştur. ama arkadaş kanlarınızda yıkanacağınız nedir ya ? dünyadaki bütün yobazlar ve hangi ırktan olursa olsun, melez olduğunun farkında olmayanlar dahil bütün ırkçılar orktur. savaş sanayisinin devam etmesini sağlayan aşağlık, aptal, korkak, ya da şerefsizlerdir. 8' de 4' ü oğuz türkü, sekiz' de biri kürt, sekizde üçü fenikeli bir melez oğlu melez olarak hiç bir ırka atıfta bulunmuyorum, ırkların değil ırkçılığın olduğunu biliyorum, hatta ganimet için, yavşaklık için savaşmayan düzeyli, sevimli orklardan da özür diliyorum.
  • imam osurursa cemaat ne yapardı sorusuna cevap olmuş açıklamadır.
  • blade filmini taze izlemiş kişi beyanatı. tamam komik ama "ulan ciddi veya değil adam kan akıtmaktan ve o kanla duş almaktan bahsediyor" diye harekete geçen bir savcı, polis, güvenlik de yok arkadaş. ne güzel memleket.

edit: adllşjkashjgldsahşd
  • bir hayvansever olarak söylüyorum, bildiğin köpek havlamasıdır. haber değeri yoktur. havlayan insan olsaydı belki.
  • rahat debe'ye girer böyle birinci olmadı ikinci sıradan. 450 fav garanti.

edit: sözlüğün seviyesine dair eleştiri zannedenler olmuş. değil. toplumun seviyesine dair eleştiri.
  • kanlar duslar filan giris ve gelisme bolumlerinde manowar la baslamis,

bir umuttur yasamak diye final yaparak bulutsuzluk ozlemi gibi bitirmistir.

ehe, ben gulerim beni oldurmesin. hehe.
  • ve bu başlıkta da ekşi sözlükteki antilop sürüsünü görüyoruz. birbirlerinden cesaret alan bu antiloplar yeterli sayıya ulaşamadıklarında sıçanlar gibi kaçacak delik ararlarken, yılın bu zamanı otlamayı tercih ediyor.
  • yağdı yağmur çaktı şimşek, sen de mi kanaat önderi oldun kriminal eşşek?
hesabın var mı? giriş yap