• yüzde 99'u müslüman olduğu iddia edilen ülkede yaşanmış iğrenç olaylardan birisidir.
  • "ortadoğu denen bok çukurunda hiçbir değişiklik yok" alt metinli bir milyar haberden birisidir.

kumaşımız belli...
  • iç anadolu-doğu anadolu-güneydoğu anadolu...

her türlü sapık supuk olay bu bölgelerden çıkıyor. şaşırılacak bir durum değil.
  • biz çocukları görünce, sırf mutlu olsunlar diye başlarını okşuyoruz,bu kanı bozuk ise tecavüz ediyor.

edit:sen çocuğunu 13 yaşında hemen evlendir tabi durma sakın yoksa allah muhafaza dışarıda biriyle görülür falan namusun kirlenir,dedikodu ederler değil mi!
    sizin bozuk zihniyetinizi s*kiy*m ben.
  • mahkeme hangi gerekçe ile sanıkların tutuklanmasını reddediyor?!. midemin bir hayli bulanmasını sağlamış insanlık dışı haber.
  • (bkz: bu eve gelin geldim ister oğlu siker ister babası)
    böyle bir söz nerden çıkmış, nasıl yaygınlaşmış bir düşünün isterseniz.
  • neye sinirlenip lanet okuyacağımı şaşırdığım iğrenç olay. 12 yaşındaki "çocuğun" evlendirilmesi mi, bu 12 yaşındaki "çocuğun" evlendirilmesi için adamın 17 yaşındaki kız kardeşinin "çocuk" üzerinde baskı kurması mı, kayınpederin bir "çocuğa" tecavüz etmesi mi, kayınpederin kendi oğlunun imam nikahlı eşi (!) olan "çocuğa" tecavüz etmesi mi, kayınvalide ve görümcenin olayın üstünü örtmeleri mi... olayı biraz daha kurcalasan kim bilir daha ne pislikler çıkacak.
  • her tarafından pislik akan haber 12 yaşında evlendirilmek nedir eşi askere gidince tecavüze uğramak nedir tiksiniyorum sizlerden allah sizi bildiği gibi yapsın
  • 13 yaşında nasıl gelin olunur dedirten haberdir. 13 yaşında gelin olmaz kardeşim. kayınpeder de evlenen kişi de pedofilidir, çocuk tecavüzcüsüdür; buna göz yumanlar da en az onlar kadar aşağılıktır. terimleri ve de olguları şaşırmayın artık.
hesabın var mı? giriş yap