• evet bebeyim yanlış duymadınız konaklamalı. yatmalı kalkmalı, 3. bölgenin elitizmi 3. bölgenin isyanı gibi zirve. kışı yalnız geçirmek istemeyen, sonbaharda yalnız kalmak istemeyen ve hafta sonunu delidolu yaşamak isteyenler...
    nerde mi? benim evde, ev mi nerede? avrupanın yükselen değeri istanbul'un yeni trendi beylikdüzünde.
    15 kişiye kadar alıp yatırabilme kapasitesine sahip evimde siz değerli ekşi sözlük yazarlarını beklemekteyim. 15 kişi kalabilir ama; ya yok ben kalmıycam 1 arkadaşa bakıp çıkcam diyorsanız hafta sonu 2 gün boyunca sınırsız misafiri kabul ediyorum.

cumartesi sabah eve gelişle başlayıp pazar gecesine kadar devam edecek olan zirvedir. sıcak ve soğuk servisimiz vardır. çaydan kaaveye, biradan rakıya kadar muhtelif içeceklerimizde mevcut olup yemeklidir.

not: kadıköy-kartal-pendik hattında yaşam mücadelesi veren asyalılar zirveye alınmayacaktır.

etkinlikler zirve anında duruma göre veya gelen mesajlara göre aşağı yukarı şekillenecektir.

biri bizi durdursun canım ahahah
    https://m.youtube.com/watch?v=kinodug8ou0

program:
    * 19:00 - 21:00 cumartesi tarık akan-gülşen bubikoğlu ah nerede filmi. ben her cumartesi tarık akan filmi izlediğimden değişmez kuraldır.
    * fuların göndere çekilmesiyle başlanması istenen zirve.
    * pazar günü sabah sahilde kahvaltı
    *saz /gitar dinletisi
    *şiir şöleni
    *yer yatağı vb. gibidir şimdilik, gelen detaylarda duruma göre değerlendirilip yazılacaktır.
  • (bkz: böbrek.avi)
  • istediğiniz kadar eksileyin amk ben bu başlığı bildiğim yurt dışı sitelerde de açacağım. ben ki senelerdir hasta olmamış bir adamım, herkesi hasta eden hastalık beni hasta etmez. özel üretmişler şerefsizler. onu yapan hangi orospu çocuklarıysa bunu ödeyecek.

neyse ben acil tuvalete gitmem lazım.
  • böbreği sarıp göndereyim beylikdüzüne kadar yorma beni
  • kadıköy-kartal-pendik yazılmış ama yazar kardeş maltepe'yi es geçmiş. sistemsel bi hatayı bularak katılma şansı elde ettiğim zirve
hesabın var mı? giriş yap