ozimus

  • 467
  • 21
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

kadından müdür olmaz

bal gibide olur.

şefim de müdürüm de kadın. şefim çok iyi niyetli bir insan; çıkmaza düşünce hemen yardım isterim ve kendisi bana seve seve yardım eder.

müdürüme gelince dünyalar tatlısı bir kadın. yöneticiliğide gayet iyi . personeli nasıl çalıştıracağını nasıl motive edeceğini iyi biliyor. işi mi? mevzuata hakim işini doğru dürüst yapan birisi. şube içerisindeki tavrı, personele verdiği bilgiler olsun ve sürekli küçük çaplı yanlışlıklarımızı görmezden gelen bizlere küçük toleransalar sağlayan bir kadın. şube içerisinde bir aile bağı kurabilen bir insan ayrıca. dürüst ve hanım hanım bir yönetici.

o kadar erkek müdürle de çalıştım 1 tanesi hariç diğerleri yavşak , yalaka, personele korkuyla iş yaptırmaya çalışan, beceriksiz, dedikoducu ve her zaman üstlerine karşı yalaka tavır sergiliyorlardı.

normalde personel sıkışır şefinden müdüründen yardım ister; işi çözüme ulaştırmak için. erkek müdürlerde tam tersiydi sıkışınca personelin üzerine atardı çözsün diye ama şuan ki -kadın- müdürüm de tam tersi sıkıştım mı şefime müdürüme giderim ve işler o kadar kolay çözülür ki anlatamam. sıkılmadan rahat ve güven içerisinde çalışıyorum şuan.

zaten kadında devlet terbiyesi var olduğundan bunu çalışanına da yansıtıyor.

devamını okuyayım »
21.10.2014 12:28