şükela:  tümü | bugün
  • 2-2 beraberlikle tarih yazacağımız maç.

başlık başa kalmış gibi görünüyor.

ilk olarak genel bir tanımla başlayalım;
    2020 euro elemelerindeki grup maçı.

o zaman maç bilgilerini de eklemek bana düşer:

tsi 21:45 trt1.

https://www.instagram.com/…fkj/?igshid=88gchk08th99
  • 2-0 mağlubiyet ile yenildik ama ezilmedik diyeceğimiz maç.
    gönül ister ki 1-0 olsun bizim olsun.
  • cengiz ünderin topu doksana asacağı bir maç olacaktır.
  • tehlikeli maç.
    sarı yeleklileri görünce ülkemizde de sarı yelek modası başlayabilir.
  • “tabi grubun favorisi zaten fransızlardı. fransa adım adım liderliğini pekiştirirken bizim için en önemli maç içerideki 14.11.2019 tarihli izlanda maçı, hedef maç haline geldi. 11 haziranda izlanda’ya kaybetmiştik, ikili averaj açısından da bu maç çok önemli, büyük ihtimalle ya tamam ya devam maçı olacak bizim için”

muhabbetiyle başlayacağımız

“tabi izlanda’ya kendi evimizde puan kaybetmemiz çok da sürpriz bir sonuç değil, ancak yine de direkt rakibimizi en azından yenseydik güzel olurdu. ancak yine de çıkmadık candan ümit kesilmez. moldava 17 kasımda kendi evinde yapacağı maçta izlanda’yı yenerse,
    tabi biz de deplasmanda andorra’yı yenersek, arnavutluk içeride fransa’ya kaybederse...”

muhabbetleri ile son bulacak ve 3. olarak gidemeyeceğimiz bir turnuvadaki maçlar silsilesinin başlangıç maçı...
  • fransa'nın öyle kolay kolay elimize vereceğini düşünmüksdmfkasdmfk.

tahmini skor: 3-0 yada 4-1
  • evimizde 2-0 çok rahat yendik. hatalarını farkettiler. zor bir deplasman maçı olacaktır. ama unutulmamalı ki gurbetteki vatandaşların desteği bu maç için çok önemli bir avantaj. fazla gol yemeden kaybetsek bile işimize yarar.

tahminim deplasmanda beraberliğe zorlarız. adettendir; son dk golüyle skoru 2-2 yaparız. ve gruptan 1. çıkarız. (ne güzel hayal ama:) )
  • tek korkum hırs yapıp bizim çocuklari rencide etmemeleri. inşallah ilk maçtaki gibi bir şekilde kitleriz fransayı.
  • istiklal marışımızın ıslıklanacağı maç. en çok da burada fransız milli marşını ıslıklayanlar tepki gösterecektir.
  • berabere işimizi görür gibi.