şükela:  tümü | bugün
  • bugün demkis nickli yazarın uçurulmasıdır. tekrar geri alınıyormu yazarlar bu durumda bilmiyorum. bugün açtığı (bkz: sabah 5’te hoparlörden okunan arapça cümleler) adlı başlığı en son öğle vakti 700 fav daydı. hiç bir hakaret ve küfür içermeden eleştiri ihtiva eden bir başlık. başlık da yokolmuş yazarı da.

    burada ne hakaretler ne küfürler gördük atatürk’e cumhuriyete, hiç birine birşey olmadı bu malum şahısların. örneğin lord eddard stark ve benzerleri olduğu gibi duruyorlar sözlükte uzaklaştırma bile almadan. burda demkis in tek bir dinsel eleştirisiyle sözlükten uçurulması sözlüğün geldiği noktayı gösteriyor, dinsel eleştiri mümkün değil ama laiklik cumhuriyet ne istersen saydırabilirsin. nick altına da 12 entryli bir paralı trolü yazdırmışlar.

    umarım süreli bir uzaklaştırmdır ve sözlüğe geri döndürülür. bu ne derece dinlenir dikkate alınır yönetimden bilmiyorum şu anki sözlüğün sansür politikası dikkate alınırsa. saatler içinde 700 fav alan bir başlık ve yazarı tamamen uçuruluyorsa yazarlar sözlüğün hiç umurunda değil demektir. çok seslilik sözlüğün işine gelmiyor herkes yandaş medya gibi aynı şeyi yazsın. sözlük de yandaş medyanın parçası olmuş gördüğüm bu.