• evet efendim. öncelikle saygısızlığın tim show center ve 7 kocalı hürmüz oyunu emekçileriyle alakası yoktur. bu arada 7 kocalı hürmüz'deki her oyuncunun yüreğine sağlık. şahane bir oyun çıkarttılar her biri. birce akalay sen muhteşem bir detaysın. hürmüz'ü senden başkası oynayamazdı.

gelelim rezalete. hay sizin instagram, story, özçekim sevdanıza sarılayım ben ya. tamam bu seferki izleyici kadrosunda absürdlük yoktu. ama biri var ki. yuh dedirtti.
    oyunun sonlarına doğru arka sıralardan bir kadın, koltuğundan kalktı, merdivenlerden indi ve neredeyse en öne kadar gelerek video çekmeye başladı. hayda. çok kez kere tiyatroya gittim ama hayatımda ilk defa merdivenlerde oturup en önde telefonuyla video çeken birine şahit oldum. heves etmiştir gider dedim, gitmedi. oturmaya devam etti. * sahnedekiler de arada kadına bakıyor ne yapıyor bu diye. muhtemelen bir kişi olduğu ve gereksiz huzur bozma ihtimalinden ötürü güvenlik bir şey yapmak istemedi. bayan adına üzüldüm. eminim o bölgedeki herkes ayıplamıştır kendisini. sahneyi arkasına alarak müzikal anında özçekim falan yaptı bir de. komik. bir akıllı o çünkü, bir çakal, bir çukal o. türkiye'm de ilginç bir saygısızlık örneğiydi.

7 kocalı hürmüz'e gidin.
  • özet geç diyenler için yazıyorum:
    yedi kocalı hürmüz’ü gidip izleyin.
  • (bkz: içimde kalacağına sözlüğe yazayım)

neyse ki en azından rezaleti diye yazmamış...
  • hay ben sizin derdinize
    ya trafik kazası geçiren yaralıya ambulans çağırmak yerine yaralıyla selfie çeken insanlarla aynı dünyada yaşıyorsun. takıla takıla buna mı takıldın ?
  • bu tür insanlar git gide çoğalıyorlar. saygısız oldukları kadar pervasızlarda. hiçte laftan anlamazlar bir şey deseniz her türlü çirkefliği yaparlar hep haklı olanlar onlardır.
  • ekşi sözlük hiç bir şeyi beğenmeme ekibinin tınlamadığı saygısızlık.
hesabın var mı? giriş yap