• her yalnız bireyin destekleyeceği asrın en iyi kampanyası.

günümüz post modern dünyası insanları kapı arkalarında yalnızlaştırarak büyürken insanoğlu giderek yalnızlaşarak küçülüyor. tüm bu saçma döngüye isyan olarak maziye dönüp birbirimizle tanışıp yalnız kalmıyoruz.
    neden olmasın?
    sen ben o... birçoğumuz yalnızız. yalnızlığımıza bir merhem sürmekse eğer; bir insanı sevmekle başlar her şey üstad edebiyatçının dediği gibi ve işte o gün bugündür.

güzel çirkin farketmeden yaşayalım bu içimizdeki seviyi. sevgili azizelerim biliyorum suskunsunuz, kırgınsınız, mahçupsunuz ama niçin size uzatılan ele bir el uzatmazsınız. kim tutacak o gülden narin ellerini, tül sarılmamış bedenini. hiçbir şey olmasa bile burda sana gerçek aşkı yaşatacak gerçek erkekler var.
    sen de öyle azizim. çıkar at üzerindeki yılgınlığı. serp etrafına belert onu yeşillendir meyve versin duyguların toprağında.
    bazen ilan- ı aşklar bu kadar acildir.

ne bekliyosun!!! hadi hemen hediye edin kendinizi birbirinize.
    insanlar yalnızdır
    sen yalnızken,
    yüzler çirkin görünür
    sen sevilmiyorken...

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkakası.
  • 6 yıldır yalnız geçirmediğim için bu yıl yalnızken nasıl hissedecegimi merak ediyorum...
  • gayet haklı bir kampanya. beyler bayanlar, merdivenden kayanlar! göreve!
  • 15 şubatta yalnız kalacaksam desteklemeyeceğim kampanya.
  • üç kişi ders çalışarak geçireceğimize yalnız geçirseydim keşke diyerek katılmadığım kampanya
  • kalabalıklar içinde besleyip büyüttüğüm tüm yalnızlığımla destek vereceğim kampanya.

düşünsenize; bugün varız, yarın yokuz. neden kendimizi bu denli soyutluyoruz? elimize ne geçiyor yanlızlıktan başka? yanımıza ne kalıyor eze eze söndürdüğümüz kötü kokulu, boynu bükük izmaritler ve depozitosunu almaya utandığımız boş şişelerden başka?

oysa beraber şarkı söylemek, yağmurda ıslanmak, üşümek ve çok sonra güneşi özlemek varken, nedir bu yalnızlık tercihi allah aşkına?

velhasılıkelam sevgilisiz sevgi pıtırcıkları; bu sevgililer gününde karanlığınıza bir kibrit çakmak adına, ben de evet diyorum.

ee nerede buluşuyoruz?
  • 14 subat'ta sevgilisi/eşiyle alkollü mekana giden arkadaşlarımı araçla mekandan alıp eve bırakma görevi tarafima verildiği için katilamayacagim kampanya. çok üzgünüm kızlar. kıps
  • tamam yalnız geçirmiyoruz da, bana kalsa zaten yalnız geçirmezdim?!
  • bir ben vardır benden içeri yaklaşımını hayata karşı slogan edinin gençler, böylece değil 14 şubatı ölümün kapınızı çaldığı günü bile yalnız geçirmezsiniz.
hesabın var mı? giriş yap