• bu tip şeyler bir bende mi ters psikolojik etki yapıyor merak ediyorum. şeytan diyor git cips reyonuna pringles'ları patlat. sonra iç buz gibi pepsi light'ını ağzına da bir tane ferrero rocher çikolata at çık dışarı. tabi açılan ürünlerin hiçbiri tamamen bitirilmeyecek en fazla 3'te 1'i falan olmalı ki sistem eleştirisi yaptığımız belli olsun.

günler sonrası eklemesi: başlık başa kalmış.
  • türk milleti için mübahtır. bu gözler carrefoursa'nın içinde reyondan aldığı cips paketini açıp gezen, sonra da hiçbir şey olmamış gibi bir köşeye bırakıp alışverişsiz geçişten geçenleri gördü, bedava sucuklarda izdiham oluşturanları gördü. çünkü biz aç bir milletiz, içimizde iyiler az sayıda olsa da, çalmayı, çırpmayı, cebe indirmeyi sevenlerimiz bir hayli fazla, olsun, en azından müslümanız.
  • o kaju tanelerini ayıklayan işçiler 1 tane yediklerinde anında işten atılıyorlar. bunu ilk duyduğumdan beri kaju yemeye içim elvermiyor.
  • sanki louvre müzesinde bir sanat eseri amına koyayım.
  • kötü olmayan uygulama. bazen denk geliyorum ürünleri açıp tadıyorlar sonra da almıyorlar, bırakıp gidiyorlar. dikkat etmezseniz size açık ürünler patlayabiliyor. bunlar için güzel önlem.
  • bazı görmemişlerin olduğu başlık. açıp tadına bakıp bırakıyorlarmış.
    o kilitli paketlerin üstünde birde yırtarak açman gereken yer var.
    onun yırtıldığınıda anlamıyorsan o paketi al zaten.
  • tutarı resmen dolardan hızlı yükseliyor *
  • çüş aq, kaç para ulan kaju?
  • 90'lı yıllarda köşe başı kuruyemişçi idi. böyle bir esnaf ve meslek vardı. yamuluyorsam düzeltin. bu esnaflığı ve sektörü öldürdüler. sonra ürün bulunmaz oldu. herşeyde olduğu gibi ülke içindeki üretim de bitti sonuç olarak ithal etmeye başladık ve o minnacık fındık fıstık paketleri 30 40 liralara satılınca alarm koymaları çok normal.
hesabın var mı? giriş yap