• trabzon'daki ismi zor zenci arkadaş 2.kornerde de aynı şekilde adamları geçince önceki pozisyonun tekrarı verilmiş gibi gözüktü. defans çok da akıllı futbolcularla yapılmıyor anlaşılan karşı takımda.
  • az önce staddan ayrıldım. bakın size yemin ediyorum, o kadar içten o kadar yürekten oynadılarki bir galatasaraylı olarak imrendim. 90 dakika türkiye’nin evlatları için bağırdık. tebrikler trabzonspor. tebrikler çocuklar.
  • eşek bile aynı çukura iki kere düşmezken spartalı mal sol bek aynı çalımı 30 saniye arayla iki kere yedi
  • adamlar rodallega dan sonra sörlothu bulmuşlar. bütün gün fm mi oynuyorsunuz siz bu kaçıncı level amk bizde frey var lan.
  • çok güzel geçen ve güzel biten maç. çok zevk aldım. bol pozisyonlu ve heyecan dolu bir maçtı. kulüplerimiz birbirini yese de, trabzonspor hep sempati duyduğum bir takım oldu. fenerbahçe yenmiş kadar sevindim. yolunuz açık olsun uşaklar.
  • nwakayeme, abdulkadir, sosa vs hepsini bir kenara bırakıyorum; trabzonspor bu yıl şampiyon olur veya olmaz ama bu ligin tozunu attırır. 90+7'de bile inanılmaz bir dinamizm vardı. helal olsun, çok büyik oynadılar.

not: falcaospor
  • bir fenerbahçeli olarak trabzonspor (bkz: şampiyonluk adayı).

çok iyi oynadılar helal olsun.
  • nwakaeme mal etti adamları lol
  • bravo trabzon bravo ! sürekli balık (hamsi) yemenin ve oksijenli doğanın etkisini görüyor musunuz? adamlar bol proteinden 90 dk boyunca askerden gelmiş gibi koşuyor.

son zamanlarda izlediğim en heyecanlı, en çok pozisyona girilen türk takımı maçı oldu ve trabzonluların en çok fırsatı teptiği maç oldu.

çocukluktan beri galatasaray'lıyım ama bu trabzon'un atak oyununu her zaman çok sevmişimdir. geçen sene de bazı maçlarda manyak güzel oynadılar. performansta süreklilik sorunu olmasalar ilk 3'te de yer alabilirlerdi.

şu andan itibaren trabzonspor (yine) kardeş takımımızdır. biz şampiyon olamazsak trabzon olsun, %100 hak ediyorlar. ünal hoca da ilerde şenol güneş başarısız olursa milli takımı sonuna kadar hak ediyor görünüyor.

herkesi trabzonspor'un youtube sayfasına abone olmaya davet ediyorum :

gs : not.

edit : eklemeler.
  • ülke puanı açısından son dakika da gelen gol güzel oldu. tebrikler bordo mavi
hesabın var mı? giriş yap