• ses yaptı diye insanı öldürmeye çalışmayı savunan beyinsiz hayvan. senin ben kafanı sikeyim. bunu yapan insanı da serbest bırakan adaletin de...

edit: entryi silip kaçmış götoş. ss alsaydık keşke.

edit 2: biri hayrına ss almış. emekli lemur sağolsun.
    https://www.hizliresim.com/9vofwjw
  • bu ülkede hakikaten çok gerizekalı var.

gece açık bir dükkanın önünde yüksek ses ile konuşulmasını komaya sokulmak ya da öldürülmek için haklı görebiliyorlar. sizin insan canına verdiğiniz değeri sikeyim amına koyduğumun yobaz barzoları.
  • adama haber verin, yarın sabaha kalkamamaktan korktuğu işe bir daha hiç gidemeyecek, artık rahat edebilir içi !
    hapishanede toplu yatarken yalvarır artık sessiz olun uyuyamıyorum diye, sıkıyorsa sopa çeksin bakalım napıyorlar o sopayı.
  • şimdi polisin olması gereken ama olmadığı üç detayı girelim
    -gece geç saatte sokak arasında gürültü yapılıyor, polis yok
    -adamin biri elinde sopayla birisini dövüyor polis yok
    -22:00 dan sonra satış yasağı olan tekel bayii o saatte sakız mi satıyor, polis yine yok.

o bölgedeki kolluk kuvvetleri "saldım çayıra, mevlam kayira" mantığında sanırım.
  • hala “ara polisi gelsin” diyenler var :)

edit ; üstüne özelden mesaj atıp soruyorlar “ gelmiyor mu ? diye :(

ah ah
  • yer: alanya

gece saat 2:30 civarı aşağıdaki tekel bayisi önünde konuşma seslerinden dolayı bir apartman sakini elinde sopayla aşağı iniyor. sabah işe gideceğiz kaç kere uyaracağım diye sopayla bayinin önündeki çocuğa vurmaya başlıyor. sopa darbelerinden biri çocuğun tam kulağına geliyor ve o anda vücut kitlenip oldugu gibi yere yığılıyor. bir dakikada iki tarafın da hayatı bitti. çok acı gerçekten.

hassas olanların izlememesi tavsiye edilir.

edit: şahıs tutuklanmış. gündem oluşturan tüm yazarlara teşekkürler.
  • insanlık ülkede tatile çıkmış, yazık.

edit: bu olayda bile adamı savunan biri çıkmış. aynı kafa, potansiyel katil.

edit : her insan hayatı boyunca mutlaka bir başkasını tahmin edemeyeceği boyutta sinirlendirmistir. eğer kızgınlık geçerli bir bahane olsaydı emin olun bugün çoğunuz kızdırdığınız kişi tarafından öldürülmüş olurdunuz.
    ama adamı çok sinirlendirmişler falan boş bir argüman.
  • şu an oturduğum eve taşınalı neredeyse iki sene oldu, bu ve benzer muhabbetleri özellikle her gece yaşıyoruz. iki senede onlarca kere polisi aramama rağmen polis kaç defa geldi biliyor musunuz? kocaman bir hiç, yazı ile sıfır.

komaya giren gence elbette üzüldüm ama dayak yiyip ağzı burnu dağılsaydı valla üzülmezdim. zira laftan anlamıyorlar, polis ve bekçiler bir şey yapmıyor. sonuç olarak geriye tek çözüm olarak kötek kalıyor.
  • (bkz: muz cumhuriyeti)

cinnet getiren magandanın saldırısı sonucu komaya giren genç.
    gece 2:30 ' da muhtemelen tekel önünde kaynatıyorlar.
    o saate kadar dayanabilen maganda gidip kendince gerekeni yapıyor.
    bu ülkenin en büyük sorunu saygısızlık.
    kimsenin kimseye saygısı yok.
    bu yüzdendir ki herkes kendi adaletini uyguluyor.

polis , zabıta , gecenin yargıçları kafa kol ilişkisi kurdukları bu tip işletmelerin * her türlü uygunsuzluklarına göz yumuyor.
    sonuç ortada.
  • anasını avradını siktiğimin evladı, o kadar cesursun ki iki metre sopayla saldırıyorsun şerefsiz.

aklınızda bulunsan elinde uzun sopası olan biri size saldırıyorsa, hızlıca yakınına girin kısa sopaysa da geri geri kaçın. veya yakında fırlatabileceğiniz bir şey varsa tam suratına fırlatın.

çocukcağız afallamış bu amk vahşisi karşısında, umarım iyileşir.
hesabın var mı? giriş yap