• sabun sorusunu hazırlayanların ve o sorunun sorulmasına izin verenlerin kafalarına kalıp kalıp sabunları vurmak istediğim sınav olmuştur.

halbuki aşk a verilen ayar pek temiz ve haklıydı, keyfim biraz yerine gelmişti.
  • aldığı puanları sözlük ortamında forumda paylaşır gibi yazan arkadaşların ailelerinin de zamanında "bizim çocuk öss'den xxx puan aldı. sizinki kaç aldı? az almış yahu." demesi muhtemel olan sınavdır. arkadaş ne meraklıymışsınız puanlarınızı yazmaya. ama illa yazmak isterseniz:

(bkz: sözlükçülerin en eften püften başarıları)
  • sonucunu sozlukte aciklayanlarin ustune bir kara bulut cokuyormus. nolur nolmaz yani.
  • sonuç belgesinin yanında şahsıma kırmızı kurdelayla yıldızlı beş pekiyi gönderileceğini öğrendiğim sınav. zira 102 aldım.
  • ay bu kotuydu bu kolaydi diyenleri de onlara bok atanlari da dansa kaldirmak istiyorum lan simdi nolcak!!? alarmim calmadi, 9.45te kalktim kacirdim sinavi amina koyim. asil bas kaldirmak boyle olur bence, sizi gidi sistemin koleleri!
  • hayırlısıyla domuz gribi olduğumuz sınavdır.
  • saçma sınavdı. mayalarla ilgili sorular beleşti. yine de mayaların aklını sikeyim. sözelin sonundaki mantık soruları için ise kime hakaret etmem gerektiğini bilmiyorum.
  • alibeyköy baraj gölüyle ilgili bir soru vardı bu sınavda.. suyunun azalmasıyla ilgili bi pasaj vermişlerdi, ana fikri soruyolardı - suyunun azalması yani..
    seceneklerin birinde suyunun azalmasından dolayı alibeyköy baraj gölünün çevresinin direksiyon eğitimi için çok elverişli olduğunu söylüyodu.
    o seceneği oraya koyana kucak dolusu sevgiler yolluyorum buradan samimiyetinden ötürü.
  • soruları obua çalarak koşarken çözdüğüm sınavdır.1 saat erken bitirdiğimi ve ful çektiğimi söylememe gerek yok sanırım.
  • bazı suserların sırf sınav sonuçlarını sözlüğe yazabilmek için girdiği sınav. başka bir açıklaması yok. yoksa insan neden 15 kasım 2009 ales başlığına gelip "sayısal 99.9 sözel 31.1 eşit ağırlık 3.66" gibi abuk entryler girer ki?
    kime ne kanıtlıyoruz burda?
    ha mesele "hepinize koydum olm. bakın boyum 5 santim uzadı." demekse ben de göndereyim özelden sınav sonucumu bakalım kimin neresi uzun. o kadar da iddialıyım.

not: bu son cümlede imada bulunulmamıştır. yanlış anlaşılma olmasın. kimseye ahlaksız fotoğraflar göndermek falan gibi bi amacım yok.
hesabın var mı? giriş yap