• saf kötülük içeren tweet. işin geyiğini falan geçtim, saf kötülüktür bu.
  • yine bir gün yalanla oruç açıyoruz. menümüz sağlam, kocaman kul hakkı, süslü iftiralar, sayısız ve sınırsız yalan haber... elhamdülillah bugün de doyduk. allah kabul etsin
  • yine yeni yeniden

“sadece iki şey sonsuzdur. evren ve siyasal islamcı yüzsüzlüğü ve evrenin sonsuzluğu konusunda emin değilim.”
  • ulaştırma denizcilik ve bakın burası kritik “haberleşme” bakanlığı yapmış ama daha bilgisayar faresi kullanmaktan aciz, cloud sistemi hakkında en ufak bir bilgisi olmayan ve olması için de çaba göstermenin gereksiz olduğunu düşünen, ana dilinde haberleşmenin temel kurallarına hakim olmayan bir insanın twitter kullanıyor olması da pek hayret verici aslında.yazdığı şeyin içeriği hakkında da yorum yapacak değilim. kendisi, fikirleri, görüşleri dikkate alınacak kadar değerli değil. oeeeh yani. whatevs..
  • kim neyi çaldı biri bana açıklayabilir mi lütfen?

ben yanlış anladım galiba.
  • twitter hesabını kullanan kampanya danışmanı ekremci herhalde.

böyle saçmalamanın başka bir izahatı olamaz.
  • 31 mart öncesi bu kadar saldırgan davranmayan seçilememiş eski izmir bb adayının tweeti.

ekrem başkan iyi ki meclis oturumlarını canlı yayınlamış. kimin istanbul için kimin parti için çalıştığını çok net gördük. 25 yıldır şehre hizmet yerine yandaşlara rant sağlayanlar rakibinin vaatleriyle övünüyor.

binali yıldırım öncelikle ibb'den kovulmasına neden olan sebepleri açıklasın.

(bkz: binali yıldırım'ın ibb'de görevden alınması)
  • binalinin danışmanları biraz zeki olsaydı bu tweetleri atmazdı. her geçen gün yeni bir turgay güler vakası görmeye başladık. işin imamoğlu tarafından iyi yanı ise, onun dediklerinin konuşuluyor olması. baksana taa musakka antrikotta kalmışlar. danışmanlar demek o kadar çıkmaz içindeler ki, bırakın kendilerinin yepyeni gündem konusu belirlemelerini, imamoğlunun ilk gün yaşadığı durumu almışlar ele.
  • bırakın bunlara laf anlatmayı. bunlar laf anlamazlar. çaldınız derlerse de yav hee he deyip geçin. ne yazarlarsa yazsınlar boşverin. kutuplaşma siyaseti eskiden akp'ye yarardı, artık muhalefete yarıyor. çırpındıkça dibe batıyorlar. ekrem imamoğlu'nun bu meczuplara laf yetiştirmeye çalışması bile zul.
  • imamoğlu'nu sinirlendirmek ve çirkefleştirmek için bunu yapıyor kendisi. umarım bu tuzaklara düşmez imamoğlu. yapılması gereken muhatap almamak.
hesabın var mı? giriş yap