• bu olay akp'de yaşansaydı sözlükte dalga geçmeler, alay etmeler havada uçuşacaktı. çomarlıktan girecekler sizin neyinize demokrasiden çıkacaklardı. chp yapınca telefonları sessiz moda aldılar. kendi iç siyasetini bile yönetemeyen insanlar, ülkeyi yönetmeye talip oluyorlar.
  • vekilleri önden gönderip, sonra pazarlık yaptıkları içindir. anlaşamadıkları için iade ettiler.
  • haberin içeriğinde "bu arkadaşlarımız gittiler, görevlerini yapacaklar ve belirli bir süre sonra geri dönecekler. bizim listelerimizde şu veya bu şekilde yer almak isterlerse yer alabilecekler" yazıyor.

bu seçime kadar iyi partide kalacaklar seçimde isterlerse bizim partimizden tekrar milletvekili adayı olabilirler demek değil mi? anlaşma zaten böyleydi bildiğim kadarıyla, o yüzden açıklamada bir sıkıntı göremedim.
  • manipülasyon kokan başlık. herhalde geri dönecekler. ıyi partinin seçime girmesi için yapılmadı mi bu hareket. görevlerini tamamlayınca dönmezlerse asıl sıkıntı. tabi bu sefer de geri dönmediler diye başlık açılıp goygoyu yapılır.
  • şu ak troll'ün açmış olduğu başlık değiştirilebilir mi lütfen? "seçimde chp'den aday olacaklar" denmiş, ne iadesi? kılıçdaroğlu nasıl gol attıysa acısı çıkmadı hala.
  • eger dogruysa rezil bir durumdur. muhalefetin acinasi haline uzulmuyorum. hakettikleri bu cunku.
  • üzücü olaydır, ülkenin üst düzey siyasilerinin bu hale düşürülmesine mi yanmak lazım, bu orta oyununa alet olan vekillerimize mi bilemedim.

sadece siyasette değil, ülkenin üst düzey kurumları geleneksiz , omurgasız bir şekilde hareket ederse bunun faturası er geç çok ağır olacaktır.
  • akape yapsa dalga geçilirdi denmiş.
    evet geçilirdi çünkü akp ülkede allahtan bile daha kudretli, ol deyince her şeyi olduruyorlar. bu hülle de akp'nin iki ay sonraya baskın seçim koyup milletin önünü kesme projesini boşa çıkarmak için yapıldı.

ulan hem rakibinizin seçime girmemesi için seçim tarihini ona göre belirliyorsunuz hem de buna karşılık yapılanlara akp olsaydı hebele höbölö diyorsunuz. ne yüzsüz yaratıklarsınız siz amk?
  • gerizekalı mısınız diye sorardım ama sıkıldım. herhalde dönecekler?? ne olcaktı yani artık iyi partili mi olacaklardı? seçim kumpasını önlemek için bir taktik hamle. anlayamıyorum gerçekten ne demeye çalıştığınızı.

bu arada bence 100 bin imza konusunda da bir puştluk planlanıyor. adaylık sürece bitene kadar mevzileri terketmeseler iyi olur.
  • (bkz: cayma hakkı)
hesabın var mı? giriş yap