• galiba ortadoğuda kartlar yeniden dağıtılıyor.
  • bu adam artık saçmalama sınırlarını aşmıştır.

15 temmuz darbe girişimini vatansever asker ve polislerle beraber kahraman türk halkı bertaraf etmiştir. ülkelerini elin ecnebisine bırakıp kaçan ne idüğü belirsiz güruhun bu olayda en ufak bir faydası olmamıştır.

bu açıklamanız, sıçmış olan suriye politikanıza kılıf bulmaya çalışmaktan başka bir şey değil.
  • bakıyorum da bunların söylediklerine hala şaşıranlar var.
  • bu ülkede babasını görmeden doğan şehit çocukları varken,suriyeli çocuklar hayrına ezdirmemişlerdir tabi!
  • bence zeus ve odin’in de payı var. hatta herkül de bir ara gözüktü.
  • bu adam neden kaç gündür saçmalıyor? bakın tekrar ediyorum altında bir şey var. normal değil bir şeyler yaptı bu adam.
    sürekli gündem değiştirmeye çalışıyor, saçma sapan açıklamalar yapıyor. kendisini takip edenler bilir, ne kadar olsa da bu kadar anlamdan yoksun konuşmazdı.
    bir şeyler dönüyor. ben bekliyorum. yakında çıkar kokusu. bu adam böyle gereksiz konuşmazdı ama şimdi her gün ayrı saçmalığa imza atıyor.
    yetmiyor artık birgünde birkaç kere görür olduk. hadi hayırlısı bakalım.
  • dün ağız ishali galiba yazmıştım ama yanılmışım direkt kanser olmuş.
    aynen devam,valla her gün üstüne koyuyor.seçimlere kadar susmazsa açık oturuma falanda gerek kalmayacak.
  • velev ki kurtardı! *

15 temmuz’da suriyelilere muhtaç olacak kadar, ülkeyi kim bu hale getirdi diye sorulması gerekir.
  • suriyelilere özel bir zaafı var bu adamın. ayrıca acayip saçma sapan konuşuyor.
  • bu ülke siyasal islamdan kurtulmadığı sürece ilerleyemeyecek. ben 35 yaşıma geldim, en fazla bir 35 daha yaşar giderim ama gelecek nesillere çok yazık oluyor.
hesabın var mı? giriş yap