şükela:  tümü | bugün
  • göz açıklığın dik alası olan rezalettir.

yaklaşık 10 yılı aşkın süredir turkcell müşterisiyim. son 1 yıldır da turkcell platinum elit üyesiyim. cihaz bedeli + faturam ortalama 300 tl civarında son bir senedir. sadece faturam 149 tl tutuyor.

ayın 19 undan sonra sözleşmem biteceği için şimdiden turkcell 1000+1000 + 10 gb = 79 tl lik kampanya ya geçmek istediğimi belirttim. niye? çünkü eve internet aldım yani 30 gb a ihtiyacım yok. 10 gb benim için yeterli.

fakat ard arda aradığım üç müşteri temsilcisi de bana buna sistemin izin vermediğini söyledi. ( halbuki daha önce 1000+1000+ 10 gb tan 1000+1000 + 30 gb a geçmek istediğimde bu kodumun sistemi nası olduysa paşa paşa izin vermişti. daha fazla fatura ödeyeceğim ya işlerine geliyor) .

şimdi bu gözü açıklar sistem izin vermiyor efendim tam 19 unda akşam 5 ten sonra arayın dediler. velev ki arayamadım nolur diye sordum. o ayki faturanız 1000+1000+ 30 gb tan ücretlendirilir dediler. şark kurnazlığınızın allah belasını versin. dedikleri saatlerde arayamazsam bi ay daha onların istediği tarifede kalmış olacağım yani.. üstelik bunlara güvenim o kadar az ki dedikleri saatlerde arasam bile bi halt karışmayacağı meçhul.

kısacası tükenerek bitin başka bi şey demiyorum. aç gözlülüğünüz yerin dibine batsın. önceden talimat vererek bundan sonraki faturamı belli etmek, ona göre bütçemi ayarlamayı istemek suç mu.. tükenin..
  • --- spoiler ---

bu sözlük yazarlarına her şeyi öğrettim, rezalet nedir ne değildir öğretemedim - ssg ataekşici

--- spoiler ---

bir tatsızlık bir sıkıntı var lakin bu rezalet başlığı açmayı gerektirmeyecek bir şey. her gün bu şekilde binlerce insan turkcell ile sıkıntıya giriyordur. her biri başlık açsa tüketici sözlük oluruz. lütfen başımıza gelen olayları mantık süzgecinden geçirelim. eğer gerçekten ender bir vakaysa açalım başlığı hep beraber haksızlığa karşı birlik olalım sayın iskoçyalılar.