• 3 saatlik uykumla katıldığım durum. bu sayede ilk kez sandıklar açılır açılmaz oyumu kullandım.
  • yeni uyananlara selam olsun, biz bütün gece buradaydık dedirten olay.

bütün gece gergindim, spotify'a takılayım biraz dedim, coco jambo'ya denk gelince bir huzur kapladı içimi.

o gün, bu gündür dostlar, enseyi karartmayın. hala sağduyulu, vatanını, milletini seven güzel insanlar var bu ülkede. oy kullanmaya gidebilsin diye kiracısından kira almayan ev sahibini de, karnı burnunda sandığa koşanı da gördük bu sefer. biz kazanacağız, cumhuriyet kazanacak, mareşal mustafa kemal atatürk'ün türkiyesi kazanacak.

yayaya coco jambo yayaye*

hayırlısı olacak !
  • oha benide uyku tutmadi gece 4 gibi ancak uyudum simdi kalktim .
  • saat 12 de girdiğim yatağıma saat 04 e kadar uyku tutmamasıyla yaşadığım durum. işin kötüsü sadece düşünerek geçti bu zaman zarfı. iki türlü sonuca göre de öngörüler yaptım sürekli. uyuduktan sonra rüyamda da oy kullanmaya gidiyordum. her şey o kadar gerçekçiydi ki yoldaki, okuldaki bütün ayrıntılar aklımda neredeyse. şimdi bugün oy kullanmaya giderken ufak bir deja vu hissi yaşayacağım muhtemelen.
  • uyku tutmadığı gibi sabaha karşı vücudun dayananamaması neticesinde dalınan anlık uykuların da sıkıntılı, içinden çıkılamayan rüyalara dönüşmesi.. sabah 8'i zor edip hemen evden çıkılması. ardından gelen iç rahatlığı mı? hayır. kaygılı bekleyiş..
  • beni ve babamı da uyutmayan bir geceydi. babamın bir ara stresten kalbi sıkışmış. adam o kadar ciddiye alıyor ki olayı kendine yazık ediyor. bunun geri dönüşü yok diyor. bunu diyen adam nasıl rahat uyusun. inşallah bu geceye nasip olacak.
  • umarım bu gecede başkalarını uyku tutmayacak....
  • uyuyamama gibi bir problem olmadı ama bütün gece rüyamda oy kullandım, zarf bulamadım, mühür bulamadım. bütün zorluklarla oy kullandım. ertesi gün olana kadar rüyamda uyumaya karar verdim. sabah uyandığımda hayır çıkıyordu. sonra normal uyandım su içtim tekrar uyudum. tekrar aynı rüyayı gördüm bu sefer arkadaşlarımda vardı. oy kullanıp denize girdik. ve oy sonucu bu sefer evet çıkmıştı. ve sabah ' ne oldu oy sonucları acaba diye ekşi sözlüğe gireyim derken, kendime geldim ve bugün pazar daha oy kullanmadın' dedim. psikoloji alt üst.
  • bir tek bende var sanıp 'hayırdır inşallah' dediğim durum.

memleketin durumuna endişelenen tek kişi olmadığımı biliyorum elbette, bu başlığı görünce de pek mutlu oldum.

güzel günler görelim çocuklar, güneşli günler görelim...
  • eğer ki pazartesi günü çalışıyorsa uyku cımbızla verilir :(
hesabın var mı? giriş yap