• " babana söyle, başkan yaptık onu bak zaten gidici devam etmek istiyorsa dediklerimi bir bir yapacak. "
  • "eskiden amazon siparişleri 1 haftada gelirdi şimdi amazon prime'ı çıkardınız ne eyi ettiniz başganım" demiştir.
  • adam oraya bakan sıfatı ile değil damat sıfatı ile gitmiştir.
    aile içi kurumsallık.
    tanım: türkiye cumhuriyetinin hazine ve maliye bakanı ile değil de tayyip erdoğanın damadı ile yapılan görüşmedir.

edit: - ''söyle babana bu s-400 işini fazla uzatmasın''
  • içeride; "haçlı seferi düzenleyen dış güçler" diye anlattıkları herkes ile dışarıda görüşebilmek için kırk takla atıyorlar ve bu görüşmelerden gururlanıyorlar. ama gel bunu çok gizli uzay üssü yapıldığına inanan benim konyalı kardeşime anlat işte.
  • bu nedir yahu? beyaz saray diye girdik bizim diyarbakır'daki kayyumun yaptırdığı odalar kadar bile olmamış.
  • “babamdan sonra koltuğa ben geçicektim. bu ekrem nerden çıktı şimdi? bir yanlışımız mı oldu abi?” görüşmesidir.

gerçekten çokomelli bir görüşmedir. bu olayı hafızanıza not edin.
  • seçimler için yardım istiyor da olabilir.
  • avusturya arşidükünün osmanlı sadrazamına denk sayılmasından sonraki en büyük siyasi başarıdır. işte bir abd başkanı türk bakanına eşit. yaşasın reisimiz.
  • bir türk bakanın beyaz saray’da abd başkanı ile gerçekleştirdiği ilk görüşme; detayları merakla bekleniyor.
hesabın var mı? giriş yap