• ramazan'ın sonunu bekleyen rte'nin sabrını daha da taşıracak heralde.

bekleyin olm ramazan bitsin!
  • 27 yıldır bu işi çözemeyenlere ağır saydırmak neden gg olur sorgulama sebeplerinden biri. bir de suriye'ye girme gazı var. rahmet dilerim.
  • zararı yok.

başbakanımız "bir ölür bin diriliriz" dediydi.

(bkz: milliyetçiliği pompalayarak kanı durdurmak)
  • ağır yaralılar bulunmaktadır.bıçak kemiğe dayanmışmış, ramazanın bitmesini bekleniyomuş birşeyler yapmak için.ulan adamlar saldırıyo işte bu işin ramazanı mı var?
  • (bkz: hele durun şu kurban bayramı da geçsin) üç aylardan sonra, ramazan ve dolayısıyla kurbanı da beklemek gerekir, haç yortusu ve noel sonrası belki bir şeyler olur. ama sonuç hep black sabbath.
    (bkz: karanlıktan yararlanarak kaçan teröristler) nasıl bir karanlıkmış sanırsın ki kara delike girip kayboluyor, başka bir boyuta geçiyor teröristler a.k. 30 yıldır çözüm bulunamadı
    (bkz: şehidimizin kanı yerde kalmayacaktır) şehitlerin kanı hep yerde kaldı, aksini hatırlamıyorum.
    (bkz: bölgede geniş kapsamlı operasyon başlatılmıştır) bi siktirin gidin adam gibi operasyon yapılsa 30 senedir zaten bunlar başımıza gelmezdi
    (bkz: hain terör asla hedefine ulaşamayacaktır) hedef ne a.k 100 bin askerin daha şehit olması mı?
    (bkz: şehide rahmet ailesine başsağlığı dilemek)
    (bkz: artık can acıtan milleti mal yerine koyan klişeler)
    kendimden utanıyorum, şu an güvenli bir şekilde işimde bilgisayarımın başımdayım,
    ekşi'de bir şeyler yazabiliyorum, öğlen yemeğimi yeyip, kahvemi içeceğim, akşam kafamı yastığa koyup yatacağım.
    bir lahza haberi görünce çok üzüldüm ama bir kaç gün içinde unutacağım, belki bazılarınız benden fazla üzüldü belki benden fazla tepki gösterdi ama onlar da
    kısa zaman içinde bu olayı unutacak ve hayatına devam edecek.
    sadece ölen gençlerimizin aileleri ve çok yakınları hiç unutmayacak.
    anlayacağınız o bıçak ancak ve ancak kendi götümüze girmedikçe, terör hayat akışımızı etkilemedikçe bize giren çıkan yok.
    utanıyorum, şehitlerin vebalini taşıyorum her türk vatandaşı gibi, çaresizim elimden bir şey gelmiyor...
    yeter diyorum daha fazla ölüm olmasın daha fazla gariban askerimiz gitmesin boş yere ölüme. bir çözüm bulunsun radikal mi olur yumuşak mı?
    ne istiyor, bu kan emici yarasalar? eğer daha fazla askerimiz şehit olmayacaksa, cidden çözülecekse, yapalım plebisit ayrılmak isteyen illerde... ayrılsın gitsinler.
    biliyorum kolay çözülecek bir durum değil ama artık yeter ölen gariban türk gençlerine...
    belki bazılarınız hamasi nutuklar çekip kızacak bu yazdıklarıma,
    diyecek bu vatanın bir karış toprağı bile verilemez,
    ama dediğim gibi ateş düşen evler dışında kimsenin umurunda değil aslında. iki güne unutulacak diğer şehitlerimiz gibi...
  • akp karşıtı askerlerin, hükümeti düşürmek için ramazan'da bilerek ölmeleriyle sonuçlanmış saldırı. ramazan olmasa hepiniz görürdünüz de, ramazan işte.
  • mücadele için bayram beklenecekse daha niceleri gelecek saldırılardan sadece biridir.
  • mübarek günlerde yapılması beklenmeyen(!) saldırı.
    ramazanda iftar merasimleri nedeniyle terörle mücadeleye ara vermek.
  • bu saldırının ardından yine birileri çıkıp geniş kapsamlı operasyon başlatıldığını, terörle mücadelenin kararlılıkla süreceğini açıklayacaktır. sonuç?...
  • üzücü hadise. ama şunu da söylemek lazım, şiddet olayları bir zehirse şayet, panzehiri şiddet değildir. hamasi nutuklar hiç değildir.

(bkz: bıçak kemiğe dayandı bedelini ödeyecekler)
hesabın var mı? giriş yap