• 9 yıl aradan sonra gireceğim sınav.

sınav sonrası edit: geyikleri bir kenara bırakırsak, sayısal özelinde çok kolay bir sınavdı. o nedenle nasıl geçti diye soranlara emin değilim diyorum. türkçe ise ziyadesiyle okuma vardı. sınav tecrübesi çok eskilerde kalmış biri olarak kolay olduğunu düşündüm. stres yapmayanlar kolaylıkla soruları cevaplayabilirdi.
  • bende gireceğim girecek herkese şimdiden başarılar çalışmak için gerekli kaynak not vs bilgisi olan yeşillendirebilir mi
  • bugün geç başvurusu olan sinav. az önce para yatırmayı denedim farklı bankalardan ama odemesi olan bir sinav yoktur falan dedi. gece 12’de deadline... bilgilendirebilecekler yeşillendirebilirse çok sevinirim.

edit: ösym'nin kendi sitesinden de kartla ödenebiliyormuş, oradan ödedim.
  • pegem yayınları’nın onlu denemesini çözdüm. genel anlamda kaliteli ama sınavdaki soru tarzına yakın değil. sayısal mantık kısmı pegem’de üniversite giriş sınavı gibi ele alınmış. ancak ales’in mantığı farklı.
    yediiklim’den sözel soru bankasını çözdüm girmeden. sınavda da 3 yanlış yaptım. daha az yapabilirdim ama yorgun girmiştim sınava. yediiklim hızlandırıyor kesinlikle.
    kesinlikle çıkmış soruları çözün. ben program yaptım, kasımın başından itibaren çıkmış sorulara zaman ayıracağım 17 gün.
    karekök’ün paragraf soru bankasını alın çözün. paragraf hızınız artacak.
    benim girme amacım kendi aldığım puanı geçmek. sınava kadar günde ortalama 150-200 soru çözebilirseniz 90 ve üstü almanız muhtemel.
  • akademisyenlik için sınava girecek olanlar yeşillendirsin.
  • bugün itibariyle giriş belgeleri yayınlanmış olan sınavdır.
  • yaklaşıyor, yaklaşmakta olan.

paşa gönlümün keyfi için gireceğim akademik personel ve lisansüstü eğitim giriş sınavı. kim bilir?

sınav sonrasında editleyeceğim.
  • uzun bir aradan sonra akademisyenlik için sözel puanıyla gireceğim sınav.
  • hayatımda girmek istediğim son sınav. umarım son da olur. bıktım tez yaz, kadro takip et, yıllardır anlamadığım ebob ekok u yeniden anlamamaktan.
hesabın var mı? giriş yap