• galiba artık gerçekten de şöyle bir söz var: ortada bir kupa varsa fenerbahçe basketbol o kupanın talibi değil sahibidir.
  • fenerbahçe beko'nun jan vesely ve joffrey lauvergne'in yokluğunda kazandığı maç. avrupa'nın en iyi uzun rotasyonlarından biri bizde derken en baba iki uzunumuz sakatlanıyor ama yine yeniden kazanıyoruz. muazzam bir olay bu. dişlinin çarkları tıkır tıkır işliyor.

sloukas nazar değmesin bu yıl daha da büyüdü resmen. ilk geldiği zamanlarda küçük maçların büyük oyuncusu, zor zamanlarda sıçızlayan adam konumundan son anların karar vericisi, takımın lideri aklı konumuna adım adım gelişini izledik. gelişimini zevkle izliyorum. oyun kurucuları özellikle takip eden biri olarak yaşadığı zihinsel gelişimi inşallah devam eder ve diamantidis, papaloukas, spanoulis ekolüne kendi adını da yazdırır.

art arda bu kadar maç oynanmışken ergin ataman'ın moerman'ı neredeyse 40dk sahada tutması tam skandal. bu sene başında yapılan transferlere rağmen hala daracık rotasyonla maç bitirmeye çalışıyor. olası bir playoff turunda euroleage'de iki maç kazanırsın dar rotasyonla ama seri uzadıkça paket ederler adamı. bence efes kırılma anlarını telekom'dan bile kötü oynadı.

son olarak bu galibiyet, son iki dakikada oyuna girip bilerek sloukas'a çelme takan, üstüne sırıtan sonra da 5 faulu tamamlayıp defolup çıkan doğuş balbay'a kapak olsun. spor ahlakında ne kadar yoksun ve hazımsız olduğunu bir kez daha gösterdi.
    obradovic hocam da artık işin bokunu çıkardı. önceden şapkadan tavşan çıkarıyordu, artık tavşandan şapka çıkarıyor.
  • kaliniç ruhu, datome'nin sanatı, sloukas'ın yönetimi..
  • fenerbahçe'nin kazanarak sıfatsız, nursuz ergin'e gereken dersi verdiği maçtır. kudursun kompleksli dingil.
  • geriye kaldı euroleague ve lig kupası.

(bkz: obradovic'in askerleriyiz)
  • doğuş balbay hocası gergin ataman'ın ruhunu sahaya taşıdı amk. 10 saniyede biri sportmenlik dışı 3 faul yaptı, 5 leyip çıktı.
  • son periyod 2 dakika kastık efes dağıldı, dayanamadı. 2 dakika kasmamız efes'e yetti. fener bu lige gercekten çok fazla. 2 uzunumuz yokken bile.
    bir kupa daha, tebrikler dünyanın en güzel takımı, harikasınız, sayenizde artık kupalara alıştık.
  • adam kenardan hakemi kovalıyor 3 çeyrek boyunca, aralıksız hakeme itiraz ediyor sonra teknik çalınınca tripli tavırlar. ulan kaç kere uyardı hakem seni zaten. ne yapsın adam başka? senin yüzünden fenerden önce efesli olan ve basketbolu seven ben efesten soğudum!
  • gigi ve kostas'in cilgin attigi mac.
    uzunlarin yoklugunda heralde boyle oynanabilirdi ancak.
    simdi mac sonunu getirmek gerekiyor

mac sonu: koc her zamanki gibiydi ama takim da cok cok istekliydi
    sonuna kadar hakettik. tebrikler!
    ve elbette tebrikler baris hersek. koleksiyonuna bir kupa daha ekledin
  • futbolda şenol güneş neyse basketbol da ergin ataman o ikisinin de kuyruk acısı var fenerbahçe’ye karşı daha bir zevkli oluyor bunlara koyunca
hesabın var mı? giriş yap