• hadi be görelim götünüzü. 3 hafta evvel galatasaray lime lime doğranıp, beraberliğe göbek atanlar, bıyık altından gülenler maçlara çıkmayacaklarmış. hadi bakalım görelim götünüzü.
  • bir beşiktaşlı olarak belirteyim, allah hepinize akıl fikir versin.

adamlar bu hakemlerle olmaz derken laf söyleyen biziz.

adamlar hakemden isyan edince ağlama emojili paylaşım yapanlar fenerbahçe.

bizim maçlarda, bilimum farklı maçlarda lehine hata yapılan fenerbahçe.

bu maç penaltıların ( objektif olarak bakıyorum ) her ikisi doğru. var olmasa hakem ikisini de göremez ama var ile zibilyon açıdan bakınca en ufak temas gözüküyor, haliyle penaltıyı veriyor. zaten var olayı burada saçmalıyor, hakemlerin insiyatifi azaltılıyor ve en ufak temas penaltıya yol açabiliyor.

hakemler her sene üç büyükleri ve bu sene başakşehiri mütemadiyen kolladı, bunu inkar etmek kör fanatiklik olur. bazı dönemler bir takım diğerinden daha fazla kayırılıyor, orası kesin. ancak bu sene kayırılan tüm takımlar eşit kayırılıyor. benim nezdimde rizespor gibi bir takımın yönetim teşviği ile bu maça bu kadar bilenmesinin en büyük sebebi galatasaray divan kurulunun geçtiğimiz hafta içi olan toplantısıdır. tabii her takım her maça kazanma hedefi ile çıkar ve bu hedeften asla şaşmamalıdır. ancak, sen maç sonunda bu hakemi silahım olsa vururdum dersen, iki tarafla da bir alakan olmadığı halde siz insanları sokağa mı dökmek istiyorsun dersen, bunun altında farklı bir motivasyon ararım. futbol bir eğlence aracıdır, savaş ve toplumsal ayrışma aracı değildir.

gidin mevcut kininizi başka ortamlarda yayın.
  • anlaşılan tinerler çekilmiş,whatsapp gruplarında toplanılmış ve karar verilmiş. hemen ligler ertelenmeli;galatasaray küme düşürülmeahahaah. ağlamayın lan ne demişler (bkz: havaya girdin mi galatasaray çakar sana)
    yallah şerefli üçüncülüklere.
  • özellikle de başakşehir çıkmayıp protesto etmelidir.
  • malum kulüpler birliği açıklamasına imza atan 17 takımın kendileriyle çelişmesi olur. bunlarda akıl yok zaten beklenir.
  • bana sonunda ağzımı bozdurdunuz. ulan orospu çocukları, fenerbahçe maçında galatasaray katledilirken neredeydiniz? aglayan surat emojisi paylasiyordunuz.
    konya macinda serdar aziz'in temas etmediği pozisyonda penalti calinip kirmizi ciktiginda, var'a bile gidilmeden penaltı attirildiginda neredeydiniz? hakemler de insan hata yapabilir bildirisi yayinliyordunuz.
    yine ligin ilk yarisinda besiktas maci'nda bu takim dogranirken neredeydiniz? hocasi 10 mac 6-7 oyuncusu minimum 3 mactan ceza yerken neredeydiniz? ıkinci yarida fener macindan once haftalarca galatasaray'a manasizca cikarilan sari kartlar, rakiplere israrla cikarilmayan kartlarin takibini yapmiyordunuz? lig o zaman adildi de simdi mi denge bozuldu?
    fenerbahçe macinda görmemek icin kör olunmasi gereken taç kararının pesinden gol yenildiginde taça agliyorsunuz diye aylarca dalga gecerken daha gecen hafta besiktas derbisinde 50 kere izlendiginde dahi kimden ciktigi belli olmayan pozisyon icin kac gundur yaygara kopartmiyor musunuz? olm orospu cocuklugunun da bir adabı olur, insanda biraz utanma arlanma olur. fenerbahçe ve besiktas maclarinda dogranan rize kulubunun baskani bu maclarin ardindan süt dökmüş kedi, burada oyuncunun ayaginin kirildigi pozisyonda cikmasi tartismali bir kirmizi kartin ardindan cikardigi rezilliklere bak. galatasaray macina 3 milyon lira prim belirleyen dallamanın çikarttigi olaylar. rakip oyuncunun ayagini kirdiklari bir macin ardindan hem de.
    sizler tarihte unutulmayacak yuz karalarisiniz. sizde utanma adina hic bir sey yok.
  • ligde kalınca bir cesaret geldi size.

çıkmayın ve bu sizin namus meseleniz olsun
  • valla iyi olur şampiyonluğu geç saatlerde kutlamak dönüşte zor oluyor sabahtan kutlarız *
  • ali koç sağolsun ağlaklar çoğaldı. vizyon başkandan başka herkes kabahatli, sadece kendisi değil. bu seneki rezaleti güzel unutturdu ama.
hesabın var mı? giriş yap