şükela:  tümü | bugün
 • hadi be görelim götünüzü. 3 hafta evvel galatasaray lime lime doğranıp, beraberliğe göbek atanlar, bıyık altından gülenler maçlara çıkmayacaklarmış. hadi bakalım görelim götünüzü.
 • güzel olur lan. 19 mayıs akşamı tt arena'da şampiyonluk kutlarız. bi çocuk çıkar kürsüye, kulüpler birliğinin "hakemlerimiz, canım hakemlerimiz" isimli şiirini okur.
 • bir beşiktaşlı olarak belirteyim, allah hepinize akıl fikir versin.

  adamlar bu hakemlerle olmaz derken laf söyleyen biziz.

  adamlar hakemden isyan edince ağlama emojili paylaşım yapanlar fenerbahçe.

  bizim maçlarda, bilimum farklı maçlarda lehine hata yapılan fenerbahçe.

  bu maç penaltıların ( objektif olarak bakıyorum ) her ikisi doğru. var olmasa hakem ikisini de göremez ama var ile zibilyon açıdan bakınca en ufak temas gözüküyor, haliyle penaltıyı veriyor. zaten var olayı burada saçmalıyor, hakemlerin insiyatifi azaltılıyor ve en ufak temas penaltıya yol açabiliyor.

  hakemler her sene üç büyükleri ve bu sene başakşehiri mütemadiyen kolladı, bunu inkar etmek kör fanatiklik olur. bazı dönemler bir takım diğerinden daha fazla kayırılıyor, orası kesin. ancak bu sene kayırılan tüm takımlar eşit kayırılıyor. benim nezdimde rizespor gibi bir takımın yönetim teşviği ile bu maça bu kadar bilenmesinin en büyük sebebi galatasaray divan kurulunun geçtiğimiz hafta içi olan toplantısıdır. tabii her takım her maça kazanma hedefi ile çıkar ve bu hedeften asla şaşmamalıdır. ancak, sen maç sonunda bu hakemi silahım olsa vururdum dersen, iki tarafla da bir alakan olmadığı halde siz insanları sokağa mı dökmek istiyorsun dersen, bunun altında farklı bir motivasyon ararım. futbol bir eğlence aracıdır, savaş ve toplumsal ayrışma aracı değildir.

  gidin mevcut kininizi başka ortamlarda yayın.
 • anlaşılan tinerler çekilmiş,whatsapp gruplarında toplanılmış ve karar verilmiş. hemen ligler ertelenmeli;galatasaray küme düşürülmeahahaah. ağlamayın lan ne demişler (bkz: havaya girdin mi galatasaray çakar sana)
  yallah şerefli üçüncülüklere.
 • yerinde bir karar olur. kulüpler birliği olarak topluca tükürdüklerini yalamaları bizim açımızdan da iyi olur. hakem hatalarından ağlayışları akabinde teker teker yüzlerine vurmaktan yorulduk.

  hadi şimdi yalamaya devam edin.
 • 17 takım birleşip gs'ın hakkı yendiğinde hakemler çiçekti bildiri yayınlayıp hakemi korumuştu hatırlarsanız
 • çok ses getirmeyecek protestodur.

  bu işin doğrusu 17 süper lig takımı başkanının canlı yayına çıkıp, hüngür hüngür ağlayarak “galatasaray bizim belamızı sikti, her şeyi denedik. hep beraber bildiri bile yayınladık, ama o da götümüze girdi. çıkarıp suratımıza suratımıza hala vuruyorlar” demesidir. işte bu protesto çok ses getirir. hatta avrupa’dan falan sırf taşak geçmek için bile bir çok futbol sever gelir, turizme de katkınız olur.

  bir düşünün derim.
 • özellikle de başakşehir çıkmayıp protesto etmelidir.
 • götümüz basimiz ayri oynadigi icin galatasaray'in sampiyonlugunu hazmedemiyoruz.
  eksi sözlük adli sosyal medya sitesinde aglak bir at sikecisinin önerisiyle bu bildiride imzasi olan 17 takim olarak 33. haftadaki lig maclarina cikmayacagimizi bildiririz.

  kulüpler birligi