• nba'de mac bitmeden konusmamak gerektigini en guzel ozetleyen maclardan biri. basketbol zaten firtinalar sporu, nba ise basketbolun en pis ligi
  • gs'in üstün başarısı (bkz: come back) olduğu kadar, 3. çeyrek başında 24 sayı olan farkı (76-52) koruyamayan phila'nın basiretsizliğinden de söz edilebilir.

soyunma odasına öyle bir şişik gittiler ki sanırsın rakip çatladıkapıspor. bir ara ben bile golden state'in maçı bırakacağını ve dönmeyeceğini düşündüm. zira hem oyuncularda, hem de özellikle steve kerr'de vücut dili "bitse de gitsek" mesajı veriyordu.
    ama 3. çeyrekte 47-15 gibi ezici skor üstünlüğüyle maçı kopardı aslanlar. boston maçında kafasını salona hiç getirmeyip sadece 9 sayı atan curry sixers'a patladı. durant her zamanki gibi oynadı, hatta sönüktü bile denebilir. klay de boston'da aldığı ölü toprağını üstünden atınca ortaya uzun süre unutulmayacak bir geri dönüş çıktı.

şu an philadelphia taraftarı olmak istemezdim. tarifsiz bir hayal kırıklığı içinde olsagerek.
  • curry'nin bir çeyrekte 20 sayı attığı maç. 3. çeyrek skoru 47-15

bela gibi takım valla şu gsw.
  • ilk çeyrek philadelphia: 47, golden state: 28
    ikinci çeyrek philadelphia: 74, golden state: 52
    üçüncü çeyrek philadelphia: 89, golden state: 99
    dördüncü çeyrek philadelphia: 116, golden state: 124
  • şuana kadar birçok maç izledim ve ilkyarı da 20-25 sayılarda fark yakalayan bir takımın maç sonunu galip bitirdiğini görmedim.biliyorum çok saçma ama nba’nin izlenilir oranını ve heyecan seviyesini artırmak için yapılmış bir oyun olduğunu düşünmeye başladım.çünkü kim 20 sayı öne geçse kaybediyor.
  • ilk yarında 74 sayı yiyen gsw'nin inanılmaz bir farktan geri geldiği maçtır. curry gerçekten akıl almaz bir adam
hesabın var mı? giriş yap