• cübbeli olarak bilinen ahmet mahmut ünlü'nün katılacağı program.

ismailağa cemaatinde yaşanan taht kavgası ve cübbeli ahmet'e kaset tehditi hakkında görüşlerini aktaracağını açıklamıştır, ek olarak selefi olarak bilinen mürteci topluluğunun silahlanması bir diğer gündem maddesi.

son olarak bir kez daha hatırlatalım, 3 devrim yasası uygulanmalı, tüm tarikat ve cemaatler kapatılarak mal varlıklarına el konulmalıdır.
  • 19 temmuz 2022 tarihinde habertürk tv teke tek programında canlı olarak yayınlanacak olan program. 21:00'de başlayacak olan programın moderatörlüğünü fatih alaylı yapacak, konuklar ise cübbeli ahmet hoca olarak bilinen ahmet mahmut ünlü ve afgan murat olarak bilinen murat bardakçı.
  • cübbeli ahmet'in haber verdiği ve hakkında ki iddialara da cevap vereceği program

https://www.instagram.com/…o07/?igshid=ymmymta2m2y=

https://twitter.com/…?s=20&t=3ttjiq4b3q7itngcxeuvcq
  • (bkz: cübbeli ahmet realty show)
    sabırsızlıkla bekliyorum.
    bu adam doğal yetenek. tarikatçi olmasa, ünlü bir showman olurdu eminim. şov dünyası için büyük kayıp.

edit: türkiye’deki göçmenlerin gerçek yüzünü en doğru şekilde anlatıyor adam.
    “din işleri yüksek kuruluna kim üye seçiyor, böyle devlet olmaz” dedi.
    cübbeli ahmet, cihaddan korkuyor, “bizi keser bunlar” dedi , iyi mi…
  • taraf veya karşı olduğum için söylemiyorum. cübbeli ahmet babadan zengin bir vatandaş. eğer yaşantısında lüks varsa cemaat üzerinden kazandığı paralar olmayabilir.

durduk yere iftiracı olmayalım bence. yine de herkes kendi bilir ne söyleyip söylemeyeceğini.

yayını vaktim olursa izleyeceğim. gündem oluşturacak bir yayın olacak muhtemelen.
  • fatih altaylı’nın cübbeli’ye bir diğer kıyağıdır.
    sorsan her tarikata karşıdır ama iş cübbeliye gelince nedense pek bir sempatik oluyor. cübbeliyi sadece akademisyenlerin, sanatçıların, bilim insanlarının oturabildiği koltuğa rahatça oturtup, ona bir makam, mevki sağlıyor... eğer bir fikre, makama, imtiyaza karşı olacaksak topyekun olmalıyız ki bir kıymeti harbiyesi olsun.
  • saadeddin ustaosmanoğlu ve iddiaları hakkında cevap verecek mi diye merak ettiğim yayın.
  • mesele ben değilim mesele dinimiz :)

ulan siyasal islam dinine tapanların hepsinde aynı numara :)
  • soytarılık, fatih altaylı da biliyor, sadece çanak tutup eğlendirecek milleti. haftada bir gün bilim programı yapan adam, gayet de çok gündem konular seçiyor, cübbeli den bi tarak olacak olsa oraya çağırırdı. james webb kızılötesi cübbeli görüntüleri var mı diye sorgulardı.
  • cübbelinin her türlü haksızlığa uğradığı açık. mantıklı bir karar olmuş.
    1. ihtimal bu bir iftira olabilir. iftira günahtır.
    2. ihtimal bu kasetler vardır. olsa da bize ne? müslüman olduğunu söyleyen biri herhangi bir kişinin günahını etrafa yaymaz. cezayı yetkili değilse kendisi kesmez.

“bir kul, bu dünyada başka bir kulun ayıbını örterse, kıyamet gününde allah da onun ayıbını örter.” (müslim, birr 72. ayrıca bk. buhârî, mezâlim, 3; ebû dâvûd, edeb 38; tirmizî, birr 19; ibni mâce, mukaddime 17)
hesabın var mı? giriş yap