• 19 yıl sahte öğretmenlik yapan ve devletten maaş alan
    rukiye g.s beraat etmiş.
    19 sene devletten maaş almış, sağlık hizmetlerinden yararlanmış,
    iyi yetiştirilemeyen gençleri ziyan etmiş, rukiye hanım....
  • olayı diploma bir sikim değil sığlığıyla değerlendirmemek gerekiyor. konuya buradan bakarsanız evet diploma almanın bir başarı olarak görülmesi yanlış. lakin sahibi olmadığın bir diplamayı var gibi gösterip o diploma sayesinde yapmaman gereken bir işi yapıyorsan bu haksız kazançtır. zamanında devletin hak verdiği eğitim fakültesi mezunu olmasa bile öğretmenlik yapan insanlar elbette var. ama devletin yasal olarak verdiği hakla evrakta sahtecilik yapan insanın kendine kar sağlama olayı sapla samanı karıştırmak oluyor.

verilen ceza az bile ki kendisine bir ceza verilmemiş sadece meslekten men cezası almış. 19 senelik emeğim ne olacak diye bağırmak yerine 4 sene okulunu okuyup diploma alanların hakkını yedim benim yüzümden 1 gerçek öğretmen atanamadı bir insanın hakkını yedim dese daha mantıklı olurmuş.
  • diplomasi olmayan ogretmeni yilin ogretmeni, cocugu olmayan kadını yilin annesi, ahmet mete ışıkarayı yilin en sexy erkeği seçen ülkem.

cok eglencelisin. ne mutlu türküm diyene
  • kanunsuzluğun kanun olduğu yerdir memleketim.
  • diplomasiz 15 yildir koca bir ulkeyi yoneten bir sizofrenin eline su dokemeyecek durum...
  • milli eğitimde el ezher üniversitesinden mezun,
    imam hatip lisesinden yüzlerce çocuğa
    'gece ' bakan imamlar, kuran kursu hocaları yanında
    zararsız sayılabilir.
    gerçek öğretmenler mi?
    onlar polis olup şehit oluyor.
  • beraat etmesi beni dumur edendir.
  • eğitimle uzaktan yakından alakası olmayan bölümlerden mezun olup öğretmen olabilmiş ve halâ öğretmenlik yapmaya devam eden bir sürü insan varken pek de garip olmayan durum.
  • yılın öğretmeni bile seçildi bu haliyle. ehehe
hesabın var mı? giriş yap