• 3.72'dir.

tam olarak 20 ekim perşembe günü 3.37'den borç alığım 1000 euro gün itibarıyla 400 tl daha artmış oldu. yapımda ve yayında emeği geçen herkesin ecdadına madik atayım, sabaha kadar gondikleyeyim.
  • geçen hafta türkiye'ye gönderdiğim 2000 euro'yu 3.61'den bozduğum için pişman ettiren kur. bu ne lan 3.80 ne amk. bir haftada ne biçim de zarar ettim. pfff
    neyse 20 aralıktan sonra biraz daha artarsa birkaç aya türkiye'deki tüm borçlarımı kaparım anasını satayım.
    ülkeyi sikip atanlara da selam ediyorum. canımsınız. sayenizde borcumun da değeri düşüp duruyor. hahahaha mal herifler. sizin gibi ülke yönetenlerin.... neyse hadi gg olmasın...
  • su an doviz.com'da 3.7522 olarak gosterilen kur. surekli guncelleniyor. 1 saat once 3.74 civarindaydi.

10 ekim 2007 euro kuru 1.69 seviyesinde imis. (kaynak: xe.com) nereden nereye...
  • para babalarının saniyeler içerisinde nasıl milyonlarına milyonlar kattığını gösteren kurdur.
  • biraz önce baktım 3.79 idi. 3 saniye sonra bloomberg sayfasını yeniledim 3,82. dehşet şeyler yaşanmakta olan kur.

edit: şimdi de birden 3.80'e geriledi. nooluyo amq.
  • bugun durdurak bilmeyen, ucan kur.
    3-4 dk once 3,77 iken simdi 3,80 oldu.

durduramiyoruz.
  • olsun ben hep 20tl lik yuro alıyorum
  • batılıların salaklığını ortaya koyan kur. aklı sıra ab, ekonomik krizle bu ülkeyi terbiye edeceğini sanıyor. bu ülke 2001,krizinde ne zaman arjantin gibi toplumsal tepki gösterdi, 2011 yunanistan krizi gibi ne zaman sokaklara çıktı. oluk oluk evlat kanı akıyor bu ülkede doların lafı mı olur?
  • emeği geçen herkesin abv.dolar ile birlikte bugünleri de gösterdiler ya bize ne diyeyim amk.
hesabın var mı? giriş yap