• (bkz: götüne sok)
    muhasebeci troll başlığı.

edit : buda benim hesap hüsnü.
  • right click -> inspect element -> edit as html -> istediğin tutarı yaz.
  • bana ver. geri verecek mi vermeyecek mi diye büyük heyecan yaşatırım sana, hayatına renk gelir. resmen adrenalin patlaması!
  • aynı sorun bende de var.
    12 milyon tl ile ne yapacağımı bilmiyorum, bi yardım ediverin.

not: inanmayanlar için ekran görüntüsü. sen milyor, milyar sen

edit; olm para yok lan bende, 1604 tl'ye çalışıyorum.
    adam paint ile yapmış, onu paintle çoğaltıp geri yükledim. ironi yaptım lan !!
  • görsel

şu şekilde bir tık daha fazlası ile ne yapılır merak ediyorum. hiç çalışmadan sevgilimle dünya turuna çıkmak istiyorum ama ayda 3bin $ gibi sabit bir gelir lazım, bu parayla böyle bir kira getirisi elde edemiyorum. faiz vs bulaşmak istemiyorum, çünkü para eriyo o şekilde, hem değerini koruyacak hem de yıllarca geçindirecek bi yatırım önerisine açığım. aklıma yatan bişi olmazsa mecburen 1,5 sene daha çalışmam gerekecek. zira 6 milyon tl ile istediğim kira getirisini alabiliyorum.
  • düşük meblağlar bunlar.
  • şu an için %25'e varan net faiz oranı ile tl cinsinden yıllık vadeli mevduata koymak.

ya da anlık faiz ve stopaj oranları ışığında 1 yıl sonra doların 6,65 ya da üzerinde olacağını öngörüyorsan, dolar cinsinden vadeli mevduata koymak. 1 yıl sonunda dolar 6,65 rakamı altında kalırsa tl faize kıyasla zarar edersin.

disclaimer: işbu entry dolar tahmini içermez, sadece basit bir matematik hesabı içerir.
  • ankara antlaşması ile ingiltere'ye gidip iş kurmak.
  • ev kavramını tamamen ortadan kaldırıp ömür boyu gezgin olmak. ki bunun için bu kadar paraya zaten ihtiyaç yok. (bkz: dünya turu)
    (bkz: yanlış başlığa entry girmek) *
hesabın var mı? giriş yap