• evlere artik baskinlar baslamali pilav yapan herkes maklube yapiyor olma ihtimaline karsi tutuklanmali.
    (bkz: paranoya)
  • yıllarca apo köpeğinin resimlerini taşıdılar kimse tutuklanmadı bu nasıl bir mantık aklım almıyor bunları hangi suçlamayla içeri alıyorlar bi kere daha yargılama devam ediyor ne kadar şerefsiz darbecide olsalar karar çıkmadı ayrıca belki içleride masum olanlarda var o zman bu mantıkla aynı ayakkabıyı falan giyenleride alsınlar
  • gündemi takip etmiyorum diye hava atanlar var. aha böyle olur işte takip etmezsen .
  • anayasa da neymis bizde kraldan cok kralcı olursa böyle olur...
  • ya arkadaş tamam tişörtten gözaltına alınması saçmalıkta, hala mı anlayamadın nerede yaşadığını durumların ne içinde olduğunu, o giydiğin tişörtün en son kim tarafından giyildiğini de hesapta haberin yok.

kimse kusura bakmasında inanmıyorum, bildiğin bir cemaat projesi olarak dağ gibi büyüyor bu hero tişört olayı. planlı bir organizasyon yoksa bu kadar "bilmiyordum,haberim yoktu,uyumlu olsun diye giydik" gibi salağa yatma olamaz.
  • akıl alır gibi değil. asıl araştırılması gereken o fetöcü adama o tshirtü kimin temin ettiği. mesaj vermek için mi giydi yoksa gerçekten tesadüf mü?

15 liraya ülkenin tüm kesiminr hitap eden bir markasından temin edilen bu tshirtü satın alan insanlara suçlu gözü ile bakılması felakettir.

hero değil de army de olabilirdi. kocaman bir yazı yerine ufak bir detay olarak da yazabilirdi. artık işin ne kadar paronayak bir noktaya göstergesidir bu uygulama.

halkını terörit olarak görmeye başlayan bir devlet yapısı oluşturuluyor göz göre göre. yazıktır,günahtır,alçaklık yapılmaya başlanmıştır alelen. bunun bir üst leveli tshirt yasak,etek yasak,küpe yasaktır. abarttığımı düşünüyorsunuz olabilirsiniz ama inanın abartmıyorum.

nasıl ki bizler ikili ilişkilerimizde karşı tarafa kendi özel hayatımızdan taviz vermeye korkuyoruz. bir üst seviyesi gelir diye çekiniyoruz. beni sürekli kısıtlamaya başlar mı lan acaba diye düşünüyoruz. işte şu an hükümetteki insanlarında yaptığı durum zorla bizim hayatımıza karşı duvarları yıkmasıdır. bizi hiçe saymaya başlamasıdır. yasaklıyorum kardeşim deyip bize bir şey sormamasıdır. uymazsan da cezasını çekersin modunda olmadıdır.
hesabın var mı? giriş yap