• şenol güneş her anlamda ortalama bir karadeniz insanıdır.

bilgi ortalama karadeniz,
    görgü ortalama karadeniz,
    ahlak ortalama karadeniz,

sokakta gördüğümüz ortalama trabzon-rize profili neyse şenol güneş o...

eksiği fazlası yok.
  • caferağa'daki bir fenerbahçe beşiktaş kadın basketbol maçında çocuğundan aziz'ine, genç kızından yaşlısına kadar bütün salonun ağızlarından salya akıta akıta beşiktaş'a ve sahadaki kadın basketbolculara küfrettiğini gördü lan bu gözler. siktirin gidin önce kendi bokunuzu temizleyin.
  • art niyetli mallar anlamak istemeyecektir ama yine de yazayım.

söz konusu tezahürat kuzey kale arkasında olmuştur, kuzey alt ile kuzey üstün yapmış olduğu tezahüratlarda ne aşağı yukarıyı ne yukarısı aşağıyı duyamamaktadır.

örnek olarak bizzat bulunmuş olduğum üst kattan biz medeli çağırırken bir bakmışsınız pepe oley çektirmeye geliyor, aşağıdaki tezahürat sahadan baskın olarak duyulan tezahürat.

bu olayda da üst kat küfür ederken alt kat şenol güneş tezahüratı yapmaktadır, hoca onlara bu işareti yaptı.

bu fenerbahcelilerdeki şenol güneş nefreti olduğu sürece gerçek ne olursa olsun beyhude tabi bu açıklamalar.
  • fenerlilerin whatsappta kurdukları aciz grubun bize kaç kişilik oluğunu gösteren başlık
  • zagreb bunları elekten geçirince yine şenol hocaya sarmışlar. korkarım ki bu olaydan sonra önümüzdeki sezon şenol hocayı teknik diröktörlüğe getirmeye çalışacaklardır. nitekim ismail ve tümer olaylarından, ne kadar mazoşist ruhlu ve midesiz olduklarını biliyoruz. ama arada çok büyük farklar var. ismail ve tümer'de karakter denen şey yoktu ve sonunda layık oldukları takıma gittiler. şenol hoca ise tam tersi. tek başına bütün şikecileri çıldırtabilecek kadar güçlü bir karakter.
  • kameraya yakın olan bölümde bir grubun söylediği küfür.... eminim şenol hocanın olduğu yerde duyulmuyordur bile. bunun bir üst versiyonu da emre bol, tv de çıkıp karius küfür etti diye konuşuyordu.
  • fenerbahçeliler ile gerilmemeye çalışıyorum. çünkü yeni yönetim yeni bakış açılarına bir beşiktaşlı olarak ılımlı yaklaşmaya çalışıyorum.

şu videoda önceliklikle şenol güneş'e destek var. şenol güneş tribünleri selamlarken bir grup meczup ise fenerbahçe'ye sövmeye başlayınca adam desteklemiş gibi oldu. evet, ne fenerliler şenol hocayı, ne de şenol hoca fenerlileri sever. burası bir gerçek ama lütfen olayları çarpıtmayın. bu ricamı fenerbahçe taraftarı özelinde değil de genel olarak söylüyorum.
  • şu başlığı açanlar şenol güneş'in kafasına yabancı madde atan, kupa maçından sonraki lig maçında ve eurolig maçında eşiktekinden beşiktekine kadar şenol güneş'in ailesine küfür eden şeref ve haysiyet yoksunu bir taraftar olmasa şu videoyu atar "şenol güneş üst tribünün yaptığı tezahüratı duymuyor bile" dersiniz anlayan anlar değil mi? ama işte burada fenerbahçe faktörü var. bunlara laf anlatmaya çalışmayın, bunlara elini veren kolunu kaptırır. "evet küfür ettik hoca da onayladı" diyin kudum kudum kudursunlar.
  • amina koyim adamin basini yariyorlar bir de hosgörü bekliyorlar. bu fenerliler kadar yarrak bi camia yok aq.

lan sen cikip özür diledin mi, özür dilemeyi birak hala tiyatrocu diyorsun hangi yüzle konusuyorsunuz lan.
  • bir adet “fenerbahçe tribünleri saygılı ve sabırlıdır“ ibaresi içeren entry. entry bu kadardı.
hesabın var mı? giriş yap