1 entry daha
  • bu gençleri kadroda gördükçe içim kıpır kıpır oluyor. uzun zaman sonra beşiktaş maçlarını sırf bu sebepten iple çekmeye başladım tekrar. lütfen şımarmayın, çalışın ve formayı bir daha vermeyin.
  • panik yok. yeniyoruz.
    not: bjk
  • şampiyonluk motivasyonu kalmayan ve mali sıkıntılarda olan takımımın gençleri kazanması için bu maçta oynatması gerekir.

genç arkadaşların oynaması için gerekli şartlar olgunlaştı. umarım bunun bilinciyle güzel performanslar gösterip beşiktaş’ımızın geleceği olabilirler.
  • muhtemel 11

ersin
    gökhan erdoğan ruiz ridvan
    atiba elnenny
    lens ljacic nkoudou (boyd)
    burak

ara sonrasi ilk galibiyetimizi alacağımız maç.
  • belalımız rodallegayı durdurursak ljajic burak ikilisiyle galibiyeti alacağımız maç. ayrıca erdoğanın oynamasını isterim ama roco başlayacakmış büyük ihtimal.
  • yeterince derdim, sıkıntım yokmuş gibi bir de beşiktaş'ın maçını izleyeceğim.

izlemeyeyim diyorum içime sinmiyor. aklım maçta, takımda kalıyor. izliyorum, boyd'u, diaby'si, lens'i, güven'i osu busu delirtiyor.

çıldırt bizi, delirt bizi kartalım. zaten bu aralar başka bir şey yapmıyorsun.
  • beşiktaş'ın iddiası kalmadı denmiş de trabzon'un uefa cezası yüzünden avrupa ligi slotu kaydı diye biliyorum. bu durumda altıncı sırada bitiren takım avrupa ligi'ne gidebilecek. beşiktaş ise şu an beşinci sırada ve hemen arkasında alanya & fenerbahçe ikilisi var. bu üç takımdan ikisinin avrupa şansı bulunuyor. hatta kupa finalistleri alanya ve trabzon şu an lig vasıtasıyla avrupa'ya gidecek konumda. bu durumda hak lig yedincisine mi gidiyor yoksa avrupa ligi'ne katılım turu mu değişiyor emin değilim ama beşiktaş'ın iddiası bitmiş falan değil.

ha şu ekonomik darboğazda euro cinsinden para kazandıran bir turnuvayı reddediyorlarsa, avrupa ligi'ne katılmak gibi bir amaçları yoksa orasını bilemem.
  • beşikçik muhabbeti yapan herkesi direkt geri zekalı sınıfına sokup engelleyebilirsiniz. hiçbir şey kaybetmezsiniz.
  • çatışma mı çıktı amk? bu ne rezilliktir böyle.
  • havai fişek atmak ney lan. görgüsüzlüğün bu kadarı.

yenileceğimiz maç.
149 entry daha
hesabın var mı? giriş yap