27 entry daha
  • bu iş lafla olmaz. gerek belediye gerek selçuk bayraktar çıkartır resmi evrakları alınan veya alınmayan para ortaya çıkar. evrak görmeden ve ispat edilmeden zerre inanmadığım açıklamadır.
  • neden bilmiyorum ama bu adamı seviyorum istese şu dakika bakan olabilir ama o siha üretiyor seviyorum bilemiyorum
  • vay arkadaş şu çocuğu damat beratın yerine koysaydı 100 kat iyiydi
  • o değil de ekşi sözlüğün anası s.. lan milyon tane troll hesap var adamlara tam yetki verilmiş generator varmış gibi hesap açıyorlar türkiye teknoloji vakfından kasıt bu herhalde
  • "türk havacılığının yüz akı." hahaha.
  • lan hazine bizim ibb yi napalım fakirler modunda olmultur
  • akp'de yamuk o kadar adam varken belki de üç beş düzgün iş yapan adamlardan birine ne diye sarıyorsunuz. ali ihsan yavuz gibilere benzemez bu adamlar yaptığının hesabını öyle yada böyle verir. iktidarın eline koz vermeyin.
  • veli ağbaba'ya değil de ibb'nin faaliyet raporunu hazırlayanlara gösterilmesi gereken tepki. belirtilen rakamı açıklayan bizzat belediyenin kendisi.
  • akp'nin içinde, kıznı alacak kadar bulnan birinin ranttan faydalanmayacını iddia etmek için epey saf olmak gerek.
    adam belgelerle yiyişi ortaya dökmüştür, muhtemelen bu adam da demogoji yapıyor .
    yiyen mallar, "ihalar var ihalaaaar" diyecek enayiler nasılsa bulunur diyor.
  • doğru ya da yanlış fark etmeyen tweet. pkk başlığında güzellemeler yapan sözlük yazarlarının, her evden hdp'ye 1 oy çıkaranların, hdp ile seçimde birlikte çalışanların partisi olan, içinde "silahlı ihalara ne gerek var" diyeninden tut, "akdeniz'de petrol aramayın" diyenine kadar, "ypg'yi terörist olarak görmüyoruz, onlar barış savaşçıları" diyeninden tut "ypg bize mi saldıracak" diyenine kadar çamura batmış bir partinin daha doğrusu örgütün, ülkenin savunması konusunda aselsan ile birlikte en büyük umudu olan şirketin kurucusuna siyasi nedenlerden dolayı nasıl saldırdığına şahit oluyoruz. akp'ye belli nedenlerden dolayı oy vermiyorum. ama chp'ye asla vermeyeceğim. şimdi bu yazıya aktroll diyecekler çıkacak. heh, aktroll diyecek kadar radikal solcu, senin de kafana tüküreyim. kendi uç kutbunuz dışındaki herkesi aktroll yaptınız. bir kere bile ne tarafa gidiyoruz diye sormadınız. sizin yüzünüzden ülkede kimsenin sizin dışınızda düşünmeye hakkı yok. ülkede kimse radikal bir chpli ile tartışmak istemiyor çünkü hem anlayışsızsınız hem de bağnazsınız. insanları sindirme konusunda çok başarılısınız gerçekten. çok defa yalan söylediğinize, bilmeden konuştuğunuza, insanları bastırdığınıza şahit oldum.
    bana kimse maaş bağlamadı. sen yine de aktroll de. ama unutma ki bayraktar'ın yaptığı mühendislik ve politik olarak o kadar zor bir şey ki buradaki vasıfsız 31ci ekşicilerin hiçbirinin iqsu bu işleri başarmaya yetmez. buradan çamur atarlar ancak. size ne kadar zor olduğundan bahsetmeyeceğim. ama şunu bilin ki, bu adam sizin yakınlarınızın, belki de çocuğunuzun hayatını kurtarıyor o yapılan insansız araçlarla.
    he ibb'den destek almışsa ve yasal değilse bu kötü ve sonuçları olmalı, ama daha yasal olup olmadığını bile soran yok. chpli insanların inanmak istediği haberlerin doğruluğu veya yanlışlığı tartışılmıyor bile ekşide. yarın iktidara gelinirse muhalif biri olmak nasıl bir baskı olacak bilmiyorum. ancak durumu fırsat bilip adama başlık altında demediğini bırakmamak şerefsizlik. siz devam edin, hep bir ağızdan bağırıp çağırmaya gene. allah büyük, herkes ölünce kendi hesabını verecek sonuçta.
141 entry daha
hesabın var mı? giriş yap