• 1 mart 2022'de 100 liradan 139,99 liraya yükselen hizmetin 1 ağustos 2022 itibariyle 139,90 liradan %21 zam ile 169,90 liraya yükseleceğini mail yoluyla ileten türknet zammıdır.

e yuh dedirtmiştir.

görsel

(bkz: 1 mart 2022 turknet zammı)
  • memlekette övdüğümüz bir şeyin de boku çıkmayagörsün.

daha haziran'da 100 liradan 140 liraya çıkarılan fiyat ağustos'ta 170 e çıkarılıyor.

bye bye türknet.

iyi bilirdik..

edit: tamam arkadaşlar anladım. diğer iss'ler daha pahalıymış. kafamı sikeyim.
  • ülkenin gerçek 7 aylık enflasyonunun %70 olduğunu gözler önüne sermiştir.
  • çoğu hane için belli bir kademeden sonra hızın bir önemi kalmıyor. mesela oyun oynamayıp 4k video izleyen ben için 100 ile 1000 arasında bir fark yok. bu durumda rekabetçi fiyat avantajı kaybolmuş oluyor. umarım ayakta kalabilir.
  • port ücretlerine gelen zam bahane edilerek savunulan zamdır. bu zam sadece turknet'in kullandığı portlara gelmedi ki. yok rüzgarnet, yok gibirnet, yok fixnet, bir sürü iss telekom'un altyapısını kullanıyor. onların hizmet fiyatları neden hala 100 liranın altında? memlekette biraz popüler olanın burnu havalara çıkıyor.
  • aktif kullanıcı olarak internet hizmetiyle ilgili hiçbir problemim yok, çok memnunum. fakat taahhüt olayı olmamasının olumsuz yanlarını görmeye başladık gibi. iki ayda bir bu şekilde zam gelecekse ben de dahil olmak üzere çok fazla kullanıcı kaybedeceklerdir. sanıyorum 100 mbps hız için muadillerine göre hala uygun fiyatlı kalıyor gibi. şimdilik devam edelim bakalım.

t: bir başka zam türü
  • haziran ayında yaptığı zammın üstüne, 1 ağustos'tan geçerli olmak üzere tekrar zam yapan bir firma haline gelmiştir.

1 ağustos itibariyle 140 tl olan hizmeti, 170 tl'ye yükselteceklermiş.

şöyle de bir kıyak yapıyorlar;
    140 x 10 ay =1.400 tl'yi peşin ödersen 10 ay 140 tl fiyattan yararlanabilirmişiz.

turknet, maalesef üzmeye başladın.
  • 3 ayda yapıştırdılar da yapıştırdılar. taahhüt olmadığı için tercih ettik, aynı dönemde taahhütlü bir sözleşme yapsaydım şu an belki başka markaya 80 lira ödüyor olacaktım hâla ? gidip altyapımı sağlayan markaya 30-40 lira fazla verir onu kullanırım daha iyi
  • maili görünce beni direkt alternatif aramaya zorlayan, ama zamlı fiyatının bile (vdsl için) superonline'dan ucuz olduğunu gördüğüm durum.

vodafone? işim olmaz. gsm'inden 2 (yazı ile iki) günde iptal ettirecek kadar rezil bir hizmet almıştım.

türk telekom? geçiniz. tartışmaya bile açık değil.

e bitti? var mı güvenilir bir seçenek? (kılnet tüynet yünnet falan saymıyorum) yok.

oyna devam. zaten sabit fiyat için öneri de vermişler.

edit: netspeed önerisi geldi. araştrıyorum. fena değil gibi.
  • iyice boku çıktı sanki. bu ne amk
hesabın var mı? giriş yap