3 entry daha
  • pil bitmesin diye kalemle kaset sardığımızı bilseler inanmakta güçlük çekecek çocukların verdiği doğal tepkiler.
  • 80 lerde cocuklarin walkman e verdikleri parayi duyduklarinda verecekleri tepkinin yaninda esamesi okunmaz.
  • (bkz: volkmeyn)
  • genel olarak şaşırmadığım tepkidir, ama aralarında 12-13 yaşlarında sığırcıklar da var (kuş olan değil sığırın ufağı manasında buzağılığı yeni geçmiş, besili ergen yani.. ).
    ben 12 yaşımda hiç gramafon görmemiştim, bulunduğum çağa göre de eski bir teknolojiydi ama karşıma çıksa çölde kutup ayısı görmüş pozlarına yatmazdım.
    bu çocuklara okulda fizik dersi falan da veremezsin ipad dersi verirsin anca. 'neeee yerçekimi kanunu muuuu, neden bileyim ki iki yıl sonra sırasıyla önce ipadim sonra da iphoneum uçacak zaten.' direkt apple reklamı gibi olmuş, sevimsiz buldum.
  • harika tepkiler butunudur. 2 kere izledim. izlerken tebessum yaratmis ve beni alip gecmise goturmustur. ailemden gizli, biriktirdigim para ile memlekette iken 19 tl'ye* aldigim ve ahirda saklayip uzunca bir sure gizli gizli dinledigim bir cihaz idi. oylesine mutluydum ki. vay arkadas ya.
hesabın var mı? giriş yap