• kimsenin görmek ve duymak istemediği hatalardır.

en az bir bu kadar daha direkt sonuca tesir eden tartışmasız hatalar mevcut, ama bunlar kimin umurunda? mühim olan biz olamıyorsak rakibimiz de olamasın mantığıyla sabah akşam algı yaratmaya çalışan kişi ve kurumların ne görmek istediğidir.

edit: hakikaten merak ediyorum, o var kayıtlarında ne var??? galatasaray’a ne yapmak istediniz de elinize yüzünüze bulaştırdınız şimdi onu halının altından süpürmek için göstermelik içi boş algılar yaratılmasına önayak oluyorsunuz???
  • (bkz: galatasaray kollanıyor len)
    (bkz: 17 süper lig takımı maça çıkmasın len)
    (bkz: hakemler sadece gs aleyhine hata yapabilir len)

madem o kadar dürüstsünüz açıklayın bakalım var kayıtlarını da görelim ak göt kara göt kiminmiş.

(bkz: #varkayıtlarıaçıklansın)
  • vay be adam uğraşmış.
  • (bkz: yav he he)
  • saymakla bitmez. şimdi bülbül gibi tek bir ağızdan ötüyorlar. eee şimdi galatasaray hakemleri de yenmeyi öğrenince ağlamaya zırlamaya başladılar. yazıklar olsun o dilsiz şeytanlara. hiç hakları yok hakemleri eleştirmeye.
  • tanım: galatasaray'a karşı yapılan haksız ithamları bilimsel olarak çürütmüş gerçekler.
  • yoktur.
  • vahim hatalardır. bazıları "var" gibi bir teknoloji olmasına rağmen kullanılmadığı ya da kullanılsa bile yanlış karar verildiği için art niyetli kararlardır.

şunu da söylemeden geçemeyeceğim. adam yukarda kaç satır entry girmiş. madde madde anlatmış. videolarla desteklemiş. malın biri gelip "yoktur" yazmış. çünkü mal.
  • entry de görüldüğü gibi gsnin kollandigi algısını, niye kollanacaksa, net olarak yıkmistir.
  • himm bu basliktan anliyoruz ki lehine bir tek hata yapilmamiş. süper ben ikna oldum. o zaman hepimiz tebrik edelim, belli ki çok haksızlık ettik bu masum ve dürüstlük abidesi takima.

edit: bana ozelden ama lehine yapilmislari da yazmis okumamışsın diye gelip duruyosunuz, merak etmeyin okumam var, öyle yalandan 2 tane laf olsun diye ornek verince objektif olunmuyor maalesef.
hesabın var mı? giriş yap