*

• şu ana kadar oynanan futbola bakılırsa finalin adıdır.

evet yer parsellenmiştir.

edit: evet müneccim penisi yedim. finalde gönlüm hırvatlardan yana olsada fransanın rahat kazanacağını düşünüyorum. ytd.

edit2: evet yine yanılmadık, 2022 dünya kupasında görüşmek dileğiyle.
  • muhtemelen gerçekleşecek finaldir. ingilizlerin oynadığı futbol falan değil. şansla buraya kadar geldiler. fransızlar inanılmaz bir jenerasyon. enerjileri bitmiyor ve bir şekilde yaratıcılıkla gol atıyorlar. golden sonra iyi savunma yapıyorlar ve rakibi oyundan düşürüyorlar. belçika gibi hücum gücü yüksek bir takımı son on beş dakika üçüncü bölgede topla oynatmadı üstüne üstlük belçika yenilgiyi kabul etti. hırvatistan'da modric üstüne kurulu bir oyun var. modric oyundan düştüğünde çok sıkıcı oyunları oluyor. savunmada açık vermiyorlar ve muhteşem konstrasyonla oynuyorlar. genelde artık finallerde beraberlik görmeye alıştık. özellikle skor olarak 0-0 .

benim tahminim orta alanda mücadeleye dayalı sıkıcı bir mücadele olacak. skor tahminim 0-0 .
  • (bkz: rezerve)
  • hırvatistan’ın alacağı maç.

skor tahminim: 3-4.
  • modric ve arkadaşları. yolunuz açık olsun.
    edit:düzeltme.
  • gol olur..
  • an itibariyle yarı finalde hırvatistan'ın ingiltere'yi 2-1 yenmesiyle kesinlik kazanan maçtır. 15 temmuz 2018 tarihinde oynanacaktır.
  • hirvatistan bu gazla fransa’yi da tokatlayacaktır.
  • fransa 98 yarı finalinin rövanşı olacaktı elbet! işte bu gün o gün. yürü be croatia!
  • croatia'yı destekleyeceğim maç.
hesabın var mı? giriş yap